Úvod Správy Vstupenky Dôležité informácie pred zápasom vo Viedni

Dôležité informácie pred zápasom vo Viedni

Informácie pre fanúšikov týkajúce sa dnešného zápasu Rapid Viedeň – ŠK Slovan Bratislava.

Prinášame vám súhrn dôležitých informácií pred dnešným zápasom vo Viedni (výkop o 20:30).

Vstupenky

Klub aj na dnešnej predzápasovej porade oficiálne požiadal rakúsku stranu o pridelenie ďalších vstupeniek. Polícia však zakázala distribúciu ďalších vstupeniek pre priaznivcov Slovana, takže číslo 1000 vstupeniek do sektoru hostí je žiaľ konečné.

Fanúšikovia, ktorí majú zakúpené vstupenky do iných sektorov, majú možnosť po dohode s usporiadateľmi presunúť sa do sektoru pre fanúšikov Slovana. Usporiadatelia ich však k takémuto presunu nesmú nútiť!

Nenechajme sa vyprovokovať a podporme našich hráčov

Všetkých nás nahnevali kroky rakúskej strany smerované voči našim priaznivcom. Zástupcovia klubu posledné dni prakticky nepretržite robia maximum, aby vyhoveli požiadavkám našich priaznivcov.

Preto vás prosíme, aby ste sa nenechali vyprovokovať krokmi rakúskej strany. Ukážme všetci spoločne, čo znamená Slovan a ukážme to parádnym povzbudzovaním a výkonom na ihrisku. Neexistuje krajšej odpovede na kroky rakúskej strany, než je postup cez Rapid do ďalšieho kola kvalifikácie Európskej ligy.

Vyzývame vás a prosíme vás, aby ste sa zdržali používania akejkoľvek pyrotechniky a takisto aby ste sa zdržali prejavov nenávisti či rasizmu. Na zápase je prítomný bezpečnostný delegát UEFA, ktorý bude podrobne vyhodnocovať správanie priaznivcov. Prosíme vás, aby ste sa na zápase nenechali vyprovokovať a aby samotné stretnutie prebehlo bez negatívnych incidentov.

ĎAKUJEME!

Kontroly na hraniciach

Rakúska strana už od rána kontroluje hraničné priechody, predovšetkým Petržalka – Berg a Jarovce – Kittsee. Tým, ktorí cestujú autom, preto odporúčame vyhradiť si dostatočnú časovú rezervu vzhľadom na očakávanie zdržanie na hraničných priechodoch. Rakúšania navyše kontrolujú technický stav vozidla a povinnú výbavu.

Parkovanie a príchod do Viedne

Fanúšikovia, ktorí cestujú autami, môžu využiť parkovisko Park und Ride OBERLAA, An der Kuhtrift 1, 1100 Wien, ktoré bude strážené políciou a vyhradené pre priaznivcov Slovana. Fanúšikovia sa na tomto parkovisku stretnú o 18:00.

Neďaleko sa nachádza stanica metra OBERLAA, odkiaľ sa fanúšikovia trasami U1 a U4 (prestup na Karlsplatz) presunú na štadión.

Tí fanúšikovia, ktorí nestíhajú stretnutie o 18:00 na parkovisku OBERLAA, budú môcť autobusy a autá zaparkovať pri štadióne na vyhradenom parkovisku pri sektore hostí. Na toto parkovisko sa dostanete z Linzerstrasse, sú tam navigačné šípky.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Aký program čaká belasých počas najbližších dní?
Názory trénerov po zápase 7. kola Fortuna ligy MŠK Žilina – ŠK Slovan Bratislava (2:2).

Neprehliadnite

Novým trénerom Slovana Bratislava sa stal Darko Milanič.
V 2. kole kvalifikácie Európskej ligy sa stretneme s KuPS Kuopio.
Naši hráči budú v akcii počas septembrového asociačného termínu.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.