Úvod Správy Vstupenky Slovan žiada o ďalšie vstupenky pre fanúšikov

Slovan žiada o ďalšie vstupenky pre fanúšikov

Klub oficiálne požiadal rakúsku stranu o pridelenie ďalších vstupeniek na zápas Rapid Viedeň – ŠK Slovan Bratislava.

Počas troch dní naši fanúšikovia vypredali všetkých tisíc vstupeniek, ktoré nám poskytol Rapid Viedeň na štvrtkovú odvetu 3. kola kvalifikácie Európskej ligy.

Od začiatku rokovaní s Rapidom Viedeň sme žiadali o minimálne 1500 vstupeniek pre našich fanúšikov. Rapid nám pôvodne aj prisľúbil 1500 vstupeniek, rakúska strana však v pondelok oznámila, že nám pridelí len 1000 vstupeniek s odvolaním sa na rozhodnutie miestnej polície. Už tri dni prakticky nepretržite komunikujeme s rakúskou stranou, aby pridelila ďalšie vstupenky pre našich fanúšikov. Vyvíjame maximálne úsilie o to, aby na zápas mohlo prísť čo najviac priaznivcov Slovana.

Podľa pravidiel UEFA pre medzinárodné zápasy však nášmu klubu prislúcha počet vstupeniek vo výške 5 % celkovej kapacity štadióna. Preto sme rakúsku stranu a taktiež UEFA oficiálne požiadali o to, čo nám podľa pravidiel prislúcha – a to o ďalšie vstupenky pre našich fanúšikov.

„V prvom rade ma veľmi teší, že naši fanúšikovia prejavujú veľký záujem o zápas vo Viedni a chystajú sa podporiť naše mužstvo. Robíme maximum, aby sme pre vás získali ďalšie vstupenky. Poslali sme oficiálnu žiadosť o ďalšie vstupenky, ktorú sme adresovali aj na UEFA. Dnes cestujeme do Viedne na stretnutie so zástupcami Rapidu i delegátom zápasu a budeme bojovať o to, čo nám a vám patrí. Nie je možné, aby rakúska strana odmietla splniť predpis UEFA o pridelení piatich percent vstupeniek z celkovej kapacity štadióna pre hosťujúce mužstvo. Urobíme všetko, čo bude v našich silách, aby ste nás mohli prísť podporiť v čo najväčšom počte,“ povedal viceprezident klubu Ivan Kmotrík ml.

V súčasnosti neprebieha predaj na pokladniciach štadióna, keďže vstupenky sú vypredané. V prípade, že rakúska strana splní pravidlá UEFA a akceptuje našu žiadosť, uvoľníme do predaja ďalšie vstupenky. O všetkom vás budeme okamžite informovať.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Filip Lichý a Žan Medved si v súboji s Trenčínom pripísali súťažné debuty v belasom.
Belasí sa v predposlednom kole základnej časti predstavia v Nitre.
Belasí sú už istými víťazmi základnej časti a do nadstavby o titul pôjdu z prvého miesta.

Neprehliadnite

Súčasťou najúspešnejšieho slovenského klubu sa stal účastník majstrovstiev sveta 2010 i majstrovstiev Európy 2016 a rodený Bratislavčan Vladimír Weiss ml. Vlado vitaj na Tehelnom poli 💙⚽️
Pokladňa sa nachádza hneď za B-tribúnou od Bajkalskej ulice.
Dnes sa v priestoroch Tehelného poľa uskutočnila tlačová konferencia ŠK Slovan Bratislava.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.