Úvod Správy Vstupenky Maximálna mobilizácia slovanistov do Viedne! VYPREDANÉ

Maximálna mobilizácia slovanistov do Viedne! VYPREDANÉ

Nedajme sa odradiť rozhodnutím rakúskej polície a podporme Slovan vo Viedni!

Slovan Bratislava sa obracia na fanúšikov, aby zmobilizovali všetky svoje sily, energiu a prišli podporiť belasých na mimoriadne dôležitý zápas vo Viedni. Je potrebné ukázať našu silu, jednotu a odhodlanie pomôcť hráčom v tomto náročnom boji.

Vybavujte autá, kupujte si individuálne vstupenky do vlakov, autobusov či lodnej dopravy, riešte všetky možné spôsoby dopravy do Viedne. Nedajte sa odradiť tými, ktorí vám chcú znepríjemniť športový zážitok a zrušili vlakový výjazd.

Do dnešného dňa sa predalo viac než 700 voucherov na špeciálny vlak. Evidujeme teda vysoký záujem fanúšikov o zápas vo Viedni. Preto veríme, že vypredáte náš sektor!

„Slovanisti, nastal čas ukázať, že čo nás nezabije, to nás posilní. Mojou túžbou bolo, aby ste všetci mohli cestovať špeciálnym vlakom, kde sme sa rozhodli zaplatiť polovicu cestovného. Osobne som vyvinul maximálne úsilie, aby rakúska polícia nezrušila tento vlak. Žiaľ, nepodarilo sa nám to a tak musíme akceptovať toto pre mňa neférové a jednoznačne nesprávne rozhodnutie. Spoliehame sa na vás, že sa nenecháte odradiť, nájdete všetky možné spôsoby dopravy, vypredáte sektor a opäť budete naším dvanástym hráčom. Nenechajme sa znechutiť, ale naopak, správne sa vyburcujme a vo štvrtok všetci smer Viedeň. Budeme vás všetkých potrebovať, pretože verím, že v takýchto náročných chvíľach môžete byť práve vy tí, ktorí nám pomôžu k úspechu. Som presvedčený, že s vašou podporou to zvládneme. Všetci spoločne urobme maximum pre úspech Slovana,“ povedal viceprezident klubu Ivan Kmotrík ml.

K šokujúcemu rozhodnutiu sa vyjadril aj kapitán mužstva Vasil Božikov. „V mene celej kabíny sa touto formou prihováram všetkým fanúšikom. Rovnako ako vy stojíte za nami, tak my držíme s vami. Rozhodnutie o zrušení špeciálneho vlaku nás šokovalo, rozhorčilo a rozhodne s ním nesúhlasíme. Obraciame sa na vás s výzvou celej kabíny – nenechajte sa odradiť a príďte nás vo veľkom podporiť. Sme presvedčení, že s vašou mohutnou podporou to opäť zvládneme a ukážeme, čo znamená Slovan,“ vyhlásil kapitán Vasil Božikov.

Rakúska polícia odporučila, aby fanúšikovia pricestovali autobusmi. Kontaktovali sme množstvo dopravcov, avšak žiaden z nich nebol schopný narýchlo vypraviť 20 autobusov. Čo je samozrejme absolútne pochopiteľné, očividne však nie pochopiteľné pre rakúsku políciu.

Informácie o možnosti vrátenia peňazí za zakúpené vouchery nájdete tu

Všetci fanúšikovia, ktorí majú záujem vycestovať, si môžu zakúpiť vstupenky na zápas v pokladnici štadióna Pasienky (č. 2 od OC Polus) v týchto časoch:

Pondelok 13. augusta do 19:00

Utorok 14. augusta od 14:00 do 19:00

Streda 15. augusta od 14:00 do 19:00

Štvrtok 16. augusta od 10:00 do 17:00


Podľa našich informácií sa naši fanúšikovia plánujú stretnúť o 18:00 na stanici metra Stephansplatz, odkiaľ plánujú veľký spoločný pochod slovanistov na štadión.

Vlakové spojenia z hlavnej stanice:

14:38, 15:38, 16:38, 17:38, 18:38 (cesta trvá 65 minút a príchod na Wien Hbf)

Vlakové spojenia z Petržalky:

14:15, 15:15, 16:15, 17:15, 18:15 (cesta trvá 59 minút a príchod na Wien Hbf)

Vlak z Viedne do Bratislavy po zápase:

0:50 z Wien Hbf do Petržalky (príchod o 2:00)

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Názory trénerov po prvom zápase 1. kola kvalifikácie Ligy majstrov UEFA 2024/25 ŠK Slovan Bratislava – FC Struga (4:2).
Dvojgólový hrdina Kuco bol, po zápase, pri mikrofóne.

Neprehliadnite

Druhý zápas na Tehelnom poli pre Roba = druhý gól.
Dvojgólový hrdina Kuco bol, po zápase, pri mikrofóne.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.