Úvod Správy Európska liga Na Rapid fanzóna i špeciálny darček

Na Rapid fanzóna i špeciálny darček

Informácie pre fanúšikov v súvislosti so zápasom proti Rapidu Viedeň.

Už vo štvrtok o 21:05 to vypukne. Belasí sa po jedenástich rokoch stretnú v prestížnom derby s Rapidom Viedeň. Pre fanúšikov už tradične pripravujeme fanzónu i ďalšie sprievodné aktivity.

Fanzóna sa bude nachádzať vo veľkokapacitnom stane pri hlavnom vstupe na štadión a otvoríme ju dve hodiny pred úvodným výkopom. Tešiť sa môžete na chutné občerstvenie i hudobný program, ktorý zabezpečí kapela Robo Patejdl Band. Pripravené sú aj ďalšie sprievodné aktivity pre dospelých i tých najmenších fanúšikov.

Prvé dve tisícky priaznivcov, ktorí prídu na štadión, sa môžu tešiť na špeciálne prekvapenie. Každému z nich totiž pri vstupe venujeme vlajku vo farbách ŠK Slovan Bratislava. Veríme, že vďaka vlajkám vytvoríte na tribúnach pekný vizuálny efekt v našich klubových farbách. Na organizácii zápasu sa podieľa celý klub, vlajky dnes pripravili naše juniorky. 

Na tento prestížny duel sa pripravujeme po všetkých stránkach a fanúšikom sa snažíme zabezpečiť čo najkvalitnejší zážitok. Na štadióne bude umiestnená veľkoplošná obrazovka, takisto LED panely po obvode ihriska a výrazne sme posilnili kapacitu bufetov.

Bezpečnostné pokyny

Vstup na štadión bude divákom umožnený len s platnou vstupenkou. Pre priaznivcov ŠK Slovan bude z bezpečnostných dôvodov možný vstup len od OC Polus.

Vzhľadom na očakávanú vyššiu návštevu a bezpečnostné prehliadky pri vstupe vám odporúčame, aby ste na štadión prišli v dostatočnom časovom predstihu. Vyhnete sa tým čakaniu v rade a zároveň si budete môcť vychutnať program vo fanzóne.

Fanúšikov vyzývame a prosíme, aby sa zdržali používania pyrotechniky a akýchkoľvek nenávistných a nešportových prejavov. Kvôli týmto prejavom zo zápasu s Balzanom je náš klub disciplinárne riešený na UEFA. Naším spoločným záujmom je, aby ste si mohli užiť aj výjazd na vonkajší zápas do Viedne. A docielime to jedine tak, že bez problémov zvládneme domáci duel s Rapidom.

„Verím, že si všetci užijeme parádny futbalový večer. Fanúšikov prosíme, aby svojím povzbudzovaním prispeli k tomuto športovému sviatku a aby sa zdržali akýchkoľvek vyššie spomenutých prejavov. V prípade, že budeme opäť disciplinárne riešení, nám hrozí vážny postih od UEFA v súvislosti s odvetou vo Viedni. Príďte na štadión a podporte našich hráčov, proti náročnému súperovi to budú potrebovať,“ vyhlásil marketingový riaditeľ Tomáš Straka.

Vstupenky

Predaj vstupeniek prebieha nepretržite on-line a taktiež na pokladniciach v deň zápasu od 10:00. K dispozícii sú stále vstupenky na hlavnú tribúnu, nekrytú B-tribúnu i C-tribúnu za bránou. Ak sa tieto vstupenky vypredajú, klub sprístupní aj sektor D.

„V prípade, že sa vypredá deväťdesiat percent vstupeniek v sektoroch A, B a C, uvoľníme do predaja sektory D6, D5 a D4. Budeme postupovať operatívne podľa počtu predaných vstupeniek. Cena vstupeniek do sektora D je sedem eur. Fanúšikov upozorňujeme, že aj v prípade zakúpenej vstupenky do sektora D, musia využiť vstup od OC Polus,“ dodal Tomáš Straka.

Slovan TV
Aktuálne novinky
V stredu prebehol na novom štadióne na Tehelnom poli ďalší kontrolný deň.
Prvý jarný domáci zápas odohráme na novom štadióne na Tehelnom poli.
Každý týždeň prinášame spomienky bývalých výnimočných hráčov Slovana na legendárny štadión Tehelné pole, ktorý znovu ožije v najmodernejšom prevedení.

Neprehliadnite

Prvý jarný domáci zápas odohráme na novom štadióne na Tehelnom poli.
Každý týždeň prinášame spomienky bývalých výnimočných hráčov Slovana na legendárny štadión Tehelné pole, ktorý znovu ožije v najmodernejšom prevedení.
Slovan podpísal nové profesionálne zmluvy so štyrmi mladými hráčmi.

Klubové trofeje

Platinoví partneriPlatinum partners

© 2018 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.