Úvod Správy Zápasy Na Rapid fanzóna i špeciálny darček

Na Rapid fanzóna i špeciálny darček

Informácie pre fanúšikov v súvislosti so zápasom proti Rapidu Viedeň.

Už vo štvrtok o 21:05 to vypukne. Belasí sa po jedenástich rokoch stretnú v prestížnom derby s Rapidom Viedeň. Pre fanúšikov už tradične pripravujeme fanzónu i ďalšie sprievodné aktivity.

Fanzóna sa bude nachádzať vo veľkokapacitnom stane pri hlavnom vstupe na štadión a otvoríme ju dve hodiny pred úvodným výkopom. Tešiť sa môžete na chutné občerstvenie i hudobný program, ktorý zabezpečí kapela Robo Patejdl Band. Pripravené sú aj ďalšie sprievodné aktivity pre dospelých i tých najmenších fanúšikov.

Prvé dve tisícky priaznivcov, ktorí prídu na štadión, sa môžu tešiť na špeciálne prekvapenie. Každému z nich totiž pri vstupe venujeme vlajku vo farbách ŠK Slovan Bratislava. Veríme, že vďaka vlajkám vytvoríte na tribúnach pekný vizuálny efekt v našich klubových farbách. Na organizácii zápasu sa podieľa celý klub, vlajky dnes pripravili naše juniorky. 

Na tento prestížny duel sa pripravujeme po všetkých stránkach a fanúšikom sa snažíme zabezpečiť čo najkvalitnejší zážitok. Na štadióne bude umiestnená veľkoplošná obrazovka, takisto LED panely po obvode ihriska a výrazne sme posilnili kapacitu bufetov.

Bezpečnostné pokyny

Vstup na štadión bude divákom umožnený len s platnou vstupenkou. Pre priaznivcov ŠK Slovan bude z bezpečnostných dôvodov možný vstup len od OC Polus.

Vzhľadom na očakávanú vyššiu návštevu a bezpečnostné prehliadky pri vstupe vám odporúčame, aby ste na štadión prišli v dostatočnom časovom predstihu. Vyhnete sa tým čakaniu v rade a zároveň si budete môcť vychutnať program vo fanzóne.

Fanúšikov vyzývame a prosíme, aby sa zdržali používania pyrotechniky a akýchkoľvek nenávistných a nešportových prejavov. Kvôli týmto prejavom zo zápasu s Balzanom je náš klub disciplinárne riešený na UEFA. Naším spoločným záujmom je, aby ste si mohli užiť aj výjazd na vonkajší zápas do Viedne. A docielime to jedine tak, že bez problémov zvládneme domáci duel s Rapidom.

„Verím, že si všetci užijeme parádny futbalový večer. Fanúšikov prosíme, aby svojím povzbudzovaním prispeli k tomuto športovému sviatku a aby sa zdržali akýchkoľvek vyššie spomenutých prejavov. V prípade, že budeme opäť disciplinárne riešení, nám hrozí vážny postih od UEFA v súvislosti s odvetou vo Viedni. Príďte na štadión a podporte našich hráčov, proti náročnému súperovi to budú potrebovať,“ vyhlásil marketingový riaditeľ Tomáš Straka.

Vstupenky

Predaj vstupeniek prebieha nepretržite on-line a taktiež na pokladniciach v deň zápasu od 10:00. K dispozícii sú stále vstupenky na hlavnú tribúnu, nekrytú B-tribúnu i C-tribúnu za bránou. Ak sa tieto vstupenky vypredajú, klub sprístupní aj sektor D.

„V prípade, že sa vypredá deväťdesiat percent vstupeniek v sektoroch A, B a C, uvoľníme do predaja sektory D6, D5 a D4. Budeme postupovať operatívne podľa počtu predaných vstupeniek. Cena vstupeniek do sektora D je sedem eur. Fanúšikov upozorňujeme, že aj v prípade zakúpenej vstupenky do sektora D, musia využiť vstup od OC Polus,“ dodal Tomáš Straka.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Zaujímavé štatistiky z prvej polovice základnej časti Fortuna ligy.
Každý týždeň prinášame spomienky bývalých výnimočných hráčov Slovana na legendárny štadión Tehelné pole, ktorý znovu ožije v najmodernejšom prevedení.
ŠK Slovan Bratislava spustil novú marketingovú kampaň.

Neprehliadnite

Opäť o krok bližšie. Stavebné práce na novom Tehelnom poli pokračujú v rýchlom slede, po osadení sedadiel sa začína s prácami na hracej ploche.
Róbert Mak je jednou z hviezd, ktoré svoju kariéru začali práve na Tehelnom poli. Slovenský reprezentant robil v Slovane prvé futbalové kroky a v belasom prešiel prípravkami i žiackymi kategóriami. Dodnes v dobrom spomína na Slovan a má sen si raz zahrať za najúspešnejší slovenský klub na Tehelnom poli...
Názory trénerov po zápase 10. kola Fortuna ligy 2018/19 FC Spartak Trnava – ŠK Slovan Bratislava (1:2).

Klubové trofeje

Platinoví partneriPlatinum partners

© 2017 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.