Úvod Správy Európska liga Na Rapid fanzóna i špeciálny darček

Na Rapid fanzóna i špeciálny darček

Informácie pre fanúšikov v súvislosti so zápasom proti Rapidu Viedeň.

Už vo štvrtok o 21:05 to vypukne. Belasí sa po jedenástich rokoch stretnú v prestížnom derby s Rapidom Viedeň. Pre fanúšikov už tradične pripravujeme fanzónu i ďalšie sprievodné aktivity.

Fanzóna sa bude nachádzať vo veľkokapacitnom stane pri hlavnom vstupe na štadión a otvoríme ju dve hodiny pred úvodným výkopom. Tešiť sa môžete na chutné občerstvenie i hudobný program, ktorý zabezpečí kapela Robo Patejdl Band. Pripravené sú aj ďalšie sprievodné aktivity pre dospelých i tých najmenších fanúšikov.

Prvé dve tisícky priaznivcov, ktorí prídu na štadión, sa môžu tešiť na špeciálne prekvapenie. Každému z nich totiž pri vstupe venujeme vlajku vo farbách ŠK Slovan Bratislava. Veríme, že vďaka vlajkám vytvoríte na tribúnach pekný vizuálny efekt v našich klubových farbách. Na organizácii zápasu sa podieľa celý klub, vlajky dnes pripravili naše juniorky. 

Na tento prestížny duel sa pripravujeme po všetkých stránkach a fanúšikom sa snažíme zabezpečiť čo najkvalitnejší zážitok. Na štadióne bude umiestnená veľkoplošná obrazovka, takisto LED panely po obvode ihriska a výrazne sme posilnili kapacitu bufetov.

Bezpečnostné pokyny

Vstup na štadión bude divákom umožnený len s platnou vstupenkou. Pre priaznivcov ŠK Slovan bude z bezpečnostných dôvodov možný vstup len od OC Polus.

Vzhľadom na očakávanú vyššiu návštevu a bezpečnostné prehliadky pri vstupe vám odporúčame, aby ste na štadión prišli v dostatočnom časovom predstihu. Vyhnete sa tým čakaniu v rade a zároveň si budete môcť vychutnať program vo fanzóne.

Fanúšikov vyzývame a prosíme, aby sa zdržali používania pyrotechniky a akýchkoľvek nenávistných a nešportových prejavov. Kvôli týmto prejavom zo zápasu s Balzanom je náš klub disciplinárne riešený na UEFA. Naším spoločným záujmom je, aby ste si mohli užiť aj výjazd na vonkajší zápas do Viedne. A docielime to jedine tak, že bez problémov zvládneme domáci duel s Rapidom.

„Verím, že si všetci užijeme parádny futbalový večer. Fanúšikov prosíme, aby svojím povzbudzovaním prispeli k tomuto športovému sviatku a aby sa zdržali akýchkoľvek vyššie spomenutých prejavov. V prípade, že budeme opäť disciplinárne riešení, nám hrozí vážny postih od UEFA v súvislosti s odvetou vo Viedni. Príďte na štadión a podporte našich hráčov, proti náročnému súperovi to budú potrebovať,“ vyhlásil marketingový riaditeľ Tomáš Straka.

Vstupenky

Predaj vstupeniek prebieha nepretržite on-line a taktiež na pokladniciach v deň zápasu od 10:00. K dispozícii sú stále vstupenky na hlavnú tribúnu, nekrytú B-tribúnu i C-tribúnu za bránou. Ak sa tieto vstupenky vypredajú, klub sprístupní aj sektor D.

„V prípade, že sa vypredá deväťdesiat percent vstupeniek v sektoroch A, B a C, uvoľníme do predaja sektory D6, D5 a D4. Budeme postupovať operatívne podľa počtu predaných vstupeniek. Cena vstupeniek do sektora D je sedem eur. Fanúšikov upozorňujeme, že aj v prípade zakúpenej vstupenky do sektora D, musia využiť vstup od OC Polus,“ dodal Tomáš Straka.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Piatkový prípravný zápas s Karvinou sa neodohrá.
Na Tehelnom poli sa chystá ďalší veľký kultúrny zážitok.
Čo v prebiehajúcej sezóne spája Slovan Bratislava, Crvenu Zvezdu Belehrad a PAOK Solún?

Neprehliadnite

Pozrite si unikátne zábery zo zákulisia pri slávnostnom otvorení nového Tehelného poľa. Štadiónom vás prevedie Sajfa.
Využite špeciálnu ponuku a zakúpte si balík vstupeniek na najbližšie dva domáce zápasy.
Náš útočník je v nominácii Slovenska do 21 rokov na zápasy s Gréckom a Nórskom.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.