Úvod Správy Zápasy Na Rapid špeciálne šály a tričká

Na Rapid špeciálne šály a tričká

Do prestížneho zápasu s Rapidom Viedeň už zostávajú len tri dni.

Veľký zápas sa blíži! Už vo štvrtok o 21:05 privítame v úvodnom súboji 3. kola kvalifikácie Európskej ligy SK Rapid Viedeň. Derby medzi Slovanom a Rapidom sa odohrá po jedenástich rokoch, pričom prichádza ideálna šanca oplatiť rakúskemu klubu tesné vyradenie z pohára Intertoto z leta 2007.

Fanúšikovia sa na tento súboj môžu vopred vybaviť špeciálnymi šálmi a tričkami. Tieto šály a tričká sú prevedené v motíve zápasu s Rapidom a zakúpiť si ich môžete už teraz on-line na https://shop.skslovan.com/. Predaj šálov a tričiek bude prebiehať aj v deň zápasu vo fanshope na štadióne Pasienky.

Vstupenky súboj ŠK Slovan Bratislava – SK Rapid Wien si môžete zakúpiť nepretržite on-line, alebo na pokladniciach štadióna počas tohto týždňa v časoch od 14:00 do 19:00, resp. vo štvrtok od 10:00.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Zaujímavé štatistiky z prvej polovice základnej časti Fortuna ligy.
Každý týždeň prinášame spomienky bývalých výnimočných hráčov Slovana na legendárny štadión Tehelné pole, ktorý znovu ožije v najmodernejšom prevedení.
ŠK Slovan Bratislava spustil novú marketingovú kampaň.

Neprehliadnite

Opäť o krok bližšie. Stavebné práce na novom Tehelnom poli pokračujú v rýchlom slede, po osadení sedadiel sa začína s prácami na hracej ploche.
Róbert Mak je jednou z hviezd, ktoré svoju kariéru začali práve na Tehelnom poli. Slovenský reprezentant robil v Slovane prvé futbalové kroky a v belasom prešiel prípravkami i žiackymi kategóriami. Dodnes v dobrom spomína na Slovan a má sen si raz zahrať za najúspešnejší slovenský klub na Tehelnom poli...
Názory trénerov po zápase 10. kola Fortuna ligy 2018/19 FC Spartak Trnava – ŠK Slovan Bratislava (1:2).

Klubové trofeje

Platinoví partneriPlatinum partners

© 2017 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.