Úvod Správy Vstupenky Belasým expresom na zápas do Viedne

Belasým expresom na zápas do Viedne

ŠK Slovan Bratislava organizuje vlakový výjazd na zápas do Viedne.

Po jedenástich rokoch sa v prestížnom slovensko-rakúskom derby opäť stretneme s Rapidom Viedeň. ŠK Slovan hľadal čo najvhodnejší spôsob na dopravu fanúšikov na tento atraktívny duel. Pre našich priaznivcov sme v spolupráci s novým fanklubom Slovanista zorganizovali špeciálny vlak pod názvom Belasý expres.

Belasý expres vyrazí v deň zápasu zo železničnej stanice Bratislava – Petržalka a fanúšikov dopraví na stanicu Wien – Hütteldorf, vzdialenú 400 metrov od štadióna vo Viedni. Čas odchodu upresníme na našom oficiálnom webe.

Už teraz si môžete on-line zakúpiť voucher na vlakový zájazd, v ktorom je zahrnuté cestovné a vstupenka na zápas. Cena balíčka je 24 eur (vstupenka 16 eur a vlak 8 eur). Klub sa rozhodol finančne spolupodieľať na vlakovom výjazde a uhradil polovicu nákladov za cestovné („bežný“ lístok na vlak by stál 16 eur, takto fanúšik zaplatí 8 eur).

Predaj balíčka prebieha nepretržite on-line na ticketmedia.sk a taktiež na pokladniciach štadióna (časy uvedené nižšie).

Voucher, ktorý si zakúpite, slúži ako lístok do vlaku. Priamo vo vlaku potom od zástupcov ŠK Slovan dostanete vstupenky na zápas do sektoru hostí. Kontrola vouchera bude prebiehať na základe načítania jedinečného QR kódu. Preto si prosím nezabudnite vziať vytlačený voucher alebo voucher uložený v mobilnom telefóne.

Vo vlaku bude umiestnený spoločenský vozeň s občerstvením, dobrú náladu vytvorí aj DJ. Prvý vozeň špeciálneho vlaku bude vyhradený špeciálne pre rodičov s deťmi a pre starších fanúšikov. Bezproblémovému prepravu zabezpečí usporiadateľská služba ŠK Slovan Bratislava.

Kapacita miest vo vlaku je limitovaná, preto neváhajte a zakúpte si svoje miesto čo najskôr. Pripomeňme si legendárny vlakový výjazd do Amsterdamu, vypredajme vlak a vytvorme našim hráčom vo Viednu tú pravú belasú atmosféru!

Od pondelka sa budú na pokladnici štadióna predávať aj individuálne vstupenky do Viedne. Vstupenky sa budú dať zakúpiť len na pokladniciach štadióna v nasledovných časoch: 

Predaj vlakového výjazdu na štadióne Pasienky (pokladnica č. 2 od OC Polus)

Pondelok 13. augusta od 14:00 do 19:00

Utorok 14. augusta od 14:00 do 19:00

Streda 15. augusta od 14:00 do 19:00

Slovan TV
Aktuálne novinky
Aký program čaká belasých počas najbližších dní?
Názory trénerov po zápase 7. kola Fortuna ligy MŠK Žilina – ŠK Slovan Bratislava (2:2).

Neprehliadnite

Novým trénerom Slovana Bratislava sa stal Darko Milanič.
V 2. kole kvalifikácie Európskej ligy sa stretneme s KuPS Kuopio.
Naši hráči budú v akcii počas septembrového asociačného termínu.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.