Úvod Správy Európska liga Futbalové leto na Slovane sa začína

Futbalové leto na Slovane sa začína

Pred zápasom s Milsami Orhei sa môžete tešiť na atraktívny program.

Belasí rozbehli tohtoročnú cestu Európou víťazstvom 4:2 na ihrisku moldavského tímu Milsami Orhei. Východisková pozícia je výborná, treba ju však potvrdiť v odvete. Prvý domáci zápas v novej sezóne je na programe vo štvrtok 19. júla o 18:30.

Krásne počasie a uvoľnená letná atmosféra doslova prajú príjemnému futbalovému zážitku. Preto pre vás už dve hodiny pred úvodným výkopom otvoríme fanzónu, ktorá sa bude nachádzať na tradičnom mieste pri hlavnom vstupe na štadión.

UEFA od tejto sezóny uvoľnila pravidlá týkajúce sa podávania alkoholických nápojov na štadióne. Vo fanzóne si tak budete môcť vychutnať chutné čapované pivo (desaťstupňové). Samozrejmosťou budú stánky s chutným občerstvením a jedlom.

Program vo fanzóne spestrí vystúpenie kapely Robo Patejdl Band, ktorý si získal priaznivé odozvy fanúšikov na Dni Slovana. Tradične sa môžete tešiť na tipovačku polčasového výsledku, súboje v stolnom futbale a na svoje si prídu aj najmenší fanúšikovia s rodičmi. 

„Koncept fanzóny sa nám osvedčil počas predchádzajúcej sezóny, odozvy od fanúšikov boli veľmi pozitívne. S fanzónou budeme pokračovať aj v novej sezóne 2018/19 a začíname už na úvodnom európskom zápase s Milsami Orhei. Chceme, aby sa fanúšikovia pred zápasom mohli stretnúť na jednom mieste, dať si chutné pivo či kofolu, vypočuť si koncert a porozprávať sa so svojimi známymi. Snažíme sa robiť maximum, aby sme našim priaznivcom v rámci možností štadióna čo najviac spríjemnili zážitok zo zápasu. Pevne veríme, že vo štvrtok si naši priaznivci prídu na svoje a že sa spoločne budeme radovať z dobrého futbalu i postupu do ďalšieho kvalifikačného kola Európskej ligy,“ vyhlásil marketingový riaditeľ klubu Tomáš Straka.

Vstupenky na stretnutie ŠK Slovan Bratislava – FC Milsami Orhei si môžete už od 4 eur zakúpiť on-line na ticketmedia.sk. Predaj vstupeniek bude prebiehať aj v deň zápasu v pokladniciach štadióna od 16:30. Držitelia permanentiek majú vstup na tento zápas zahrnutý v cene svojej permanentnej vstupenky.

SLOVAN DO TOHO!

Slovan TV
Aktuálne novinky
Rozhovor s trénerom Darkom Milaničom.
Vladimír Weiss naplno trénuje s mužstvom a je pripravený na zápas s Ružomberkom.
Kedy a s kým v 10. – 13. kole Fortuna ligy?

Neprehliadnite

Svoju účasť je potrebné vopred nahlásiť prostredníctvom formulára.
Rozhovor s trénerom Darkom Milaničom.
Vladimír Weiss naplno trénuje s mužstvom a je pripravený na zápas s Ružomberkom.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.