Úvod Správy Vstupenky Dôležité informácie o piatkovom zápase v Prahe

Dôležité informácie o piatkovom zápase v Prahe

Zápas o Pohár Ferdinanda Daučíka medzi Slaviou a Slovanom sa odohrá v piatok o 18:30.

V piatok 29. júna o 18:30 zvedú tradiční federálni rivali súboj o Pohár Ferdinanda Daučíka. Belasí sa na pražskom Edene predstavia v ostrom zápase po dvadsiatich piatich rokoch a oživia spomienky na federálne časy. Prinášame dôležité informácie pre fanúšikov, ktoré sa týkajú tohto zápasu.

Vstup na štadión

Vstupné je voľné, takže fanúšikovia nebudú potrebovať žiadne vstupenky. Pre fanúšikov Slovana Bratislava budú vyhradené sektory 119, 120 a 121 (viď. mapka štadióna) V sektore bude k dispozícii občerstvenie (platba možná len v hotovosti v českých korunách).

Parkovanie

V prípade, že na zápas pocestujete autom, môžete využiť parkovisko, ktoré sa nachádza pri vstupe č. 3 (vstup do sektoru hostí). Vjazd na parkovisko bude otvorený od 10:00, poplatok za parkovanie je 150 českých korún.

Doprava vlakom a MHD

Z dôvodu rozsiahlej rekonštrukcie diaľnice D1, kde vznikajú dopravné zápchy, odporúčame cestu vlakom. Rýchliky z Bratislavy odchádzajú v piatok o 8:10, 10:10, 11:10 (přestup v Břeclavi), 12:10 a 12:47). Priamo pri štadióne sa nachádza autobusová a električková zastávka „Slavia,“ odkiaľ sa už jednoducho dostanete k Eden Aréne.

Bezpečnostné pokyny

Štadión sa otvára o 17:30. Pri vstupe prebehnú bezpečnostné kontroly podľa Návštevného poriadku Eden Arény. Fanúšikov upozorňujeme, že v rámci bezpečnostných opatrení medzinárodných zápasov hraných v Prahe nebudú na štadión vpustené ani väčšie ruksaky a na štadióne sa nenachádza úschovňa batožín.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Aký program čaká belasých počas najbližších dní?
Názory trénerov po zápase 7. kola Fortuna ligy MŠK Žilina – ŠK Slovan Bratislava (2:2).

Neprehliadnite

Novým trénerom Slovana Bratislava sa stal Darko Milanič.
V 2. kole kvalifikácie Európskej ligy sa stretneme s KuPS Kuopio.
Naši hráči budú v akcii počas septembrového asociačného termínu.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.