Úvod Správy Transfery V novej sezóne bez Borisa Sekuliča

V novej sezóne bez Borisa Sekuliča

Boris Sekulič odchádza zo Slovana Bratislava po troch sezónach.

Cesty Slovana Bratislava a Borisa Sekuliča sa po troch rokoch rozchádzajú. Udialo sa tak po obojstranne korektnej dohode. Touto cestou sa Borisovi chceme poďakovať za služby, ktoré v belasom odviedol.

Boris Sekulič pôsobil v najúspešnejšom slovenskom klube od leta 2015. Za Slovan odohral 82 ligových zápasov a podieľal sa na dvoch víťazstvách v Slovenskom pohári (2017, 2018). Od začiatku sezóny 2016/17 nosil na rukáve kapitánsku pásku.

„S Borisom sme absolvovali niekoľko rokovaní, kde sme sa rozprávali o jeho budúcnosti. Predstavy o pokračovaní spolupráce, ktoré obe strany prezentovali počas rokovaní, sa však nezhodli. Naše cesty sa teda rozchádzajú, no musím zdôrazniť, že sa tak udialo po korektných rokovaniach a vzájomnej dohode. Boris u nás strávil tri sezóny a chcem sa mu poďakovať za všetko, čo pre klub odviedol. Prajem mu všetko dobré v ďalšej kariére,“ povedal viceprezident klubu Ivan Kmotrík ml.

Defenzívny univerzál si v belasom zahral na všetkých obranných postoch – začal ako pravý krajný obranca, alternoval ako defenzívny štít, potom hral na poste stopéra a neskôr na ľavom kraji obrany. Počas pôsobenia v belasom sa prebojoval do slovenskej reprezentácie a v sezóne 2017/18 sa dostal do najlepšej jedenástky Fortuna ligy.

Boris, ďakujeme za všetko, čo si pre Slovan odviedol a prajeme všetko dobré!

Slovan TV
Aktuálne novinky
Prinášame všetky dôležité informácie pre našich fanúšikov.
Pre fanúšikov chystáme pestré sprievodné aktivity.
Prinášame vám zaujímavú súťaž s Futbaltour.sk.

Neprehliadnite

Vstupenky na slávnostný ceremoniál a zápas Slovan - Žilina už v predaji.
Vychutnajte si majstrovské oslavy prostredníctvom Slovan TV.
Slovan TV sa pre všetkých fanúšikov rozhodla spustiť novú reláciu s názvom "Profil hráča" v ktorej sa dozviete zákulisné informácie o našich futbalistoch.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.