Úvod Správy Transfery V novej sezóne bez Borisa Sekuliča

V novej sezóne bez Borisa Sekuliča

Boris Sekulič odchádza zo Slovana Bratislava po troch sezónach.

Cesty Slovana Bratislava a Borisa Sekuliča sa po troch rokoch rozchádzajú. Udialo sa tak po obojstranne korektnej dohode. Touto cestou sa Borisovi chceme poďakovať za služby, ktoré v belasom odviedol.

Boris Sekulič pôsobil v najúspešnejšom slovenskom klube od leta 2015. Za Slovan odohral 82 ligových zápasov a podieľal sa na dvoch víťazstvách v Slovenskom pohári (2017, 2018). Od začiatku sezóny 2016/17 nosil na rukáve kapitánsku pásku.

„S Borisom sme absolvovali niekoľko rokovaní, kde sme sa rozprávali o jeho budúcnosti. Predstavy o pokračovaní spolupráce, ktoré obe strany prezentovali počas rokovaní, sa však nezhodli. Naše cesty sa teda rozchádzajú, no musím zdôrazniť, že sa tak udialo po korektných rokovaniach a vzájomnej dohode. Boris u nás strávil tri sezóny a chcem sa mu poďakovať za všetko, čo pre klub odviedol. Prajem mu všetko dobré v ďalšej kariére,“ povedal viceprezident klubu Ivan Kmotrík ml.

Defenzívny univerzál si v belasom zahral na všetkých obranných postoch – začal ako pravý krajný obranca, alternoval ako defenzívny štít, potom hral na poste stopéra a neskôr na ľavom kraji obrany. Počas pôsobenia v belasom sa prebojoval do slovenskej reprezentácie a v sezóne 2017/18 sa dostal do najlepšej jedenástky Fortuna ligy.

Boris, ďakujeme za všetko, čo si pre Slovan odviedol a prajeme všetko dobré!

Slovan TV
Aktuálne novinky
Premiérový súťažný zápas na novom Tehelnom poli je vypredaný.
Mitch Apau utrpel v Dunajskej Strede nepríjemné zranenie.
Posledné desiatky vstupeniek v predaji na slávnostný otvárací zápas na Tehelnom poli.

Neprehliadnite

Dôležitá informácia - po derby s Trnavou bude spustená druhá vlna predaja permanentiek prostredníctvom ticketmedia.sk
SLOVAN TV pripravil pre svojich fanúšikov druhú časť minirelácie pod názvom “NÁZOR EXPERTA“. Každý týždeň budeme pre vás pripravovať a pýtať sa klubových legiend a bývalých hráčov Slovana ich názory a očakávania pred ligovým zápasom. V druhom dieli pred zápasom so Sereďou sme vyspovedali Jozefa Valachoviča.
Premiérový súťažný zápas na novom Tehelnom poli je vypredaný.

Klubové trofeje

Platinoví partneriPlatinum partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.