Úvod Správy Mladé nádeje našli inšpiráciu aj v Róbertovi Makovi

Mladé nádeje našli inšpiráciu aj v Róbertovi Makovi

Výber do prípraviek prebehol za účasti Dominiky Škorvánkovej a Róberta Maka.

Silná búrka, ktorá sa v stredu podvečer prehnala nad Bratislavou, ovplyvnila aj plánovaný výber do prípraviek ŠK Slovan Bratislava. Z dôvodu nepriaznivého počasia sa výber uskutočnil v telocvični, v ktorej sa na tréningy a zápasy pripravuje aj naše A-mužstvo.

Chlapci a dievčatá si na výbere vyskúšali slalom medzi kužele a streľbu na malú bránu. Deti našli inšpiráciu aj v dospelých vzoroch, ktoré sa im na výbere venovali. Medzi mladé futbalové nádeje zavítali slovenský reprezentant a odchovanec Slovana Bratislava Róbert Mak a hráčka Bayernu Mníchov Dominika Škorvánková.

Dominika a Robo porozprávali deťom o svojich futbalových začiatkoch a ukázali im aj niečo zo svojich zručností. Veľký záujem a vrúcnu spätnú väzbu vyvolal dribling a žonglovanie s loptou v podaní slovenského reprezentanta a reprezentantky.

Náhradný termín výberu do prípraviek je streda 20. jún o 17:00 na Pasienkoch. Termín je určený pre všetkých, ktorí sa zúčastnili na včerajšom výbere a taktiež pre tých, ktorí nestihli včerajší termín výberu do prípraviek.

 

 

 

Slovan TV
Aktuálne novinky
Premiérový súťažný zápas na novom Tehelnom poli je vypredaný.
Mitch Apau utrpel v Dunajskej Strede nepríjemné zranenie.
Posledné desiatky vstupeniek v predaji na slávnostný otvárací zápas na Tehelnom poli.

Neprehliadnite

Dôležitá informácia - po derby s Trnavou bude spustená druhá vlna predaja permanentiek prostredníctvom ticketmedia.sk
SLOVAN TV pripravil pre svojich fanúšikov druhú časť minirelácie pod názvom “NÁZOR EXPERTA“. Každý týždeň budeme pre vás pripravovať a pýtať sa klubových legiend a bývalých hráčov Slovana ich názory a očakávania pred ligovým zápasom. V druhom dieli pred zápasom so Sereďou sme vyspovedali Jozefa Valachoviča.
Premiérový súťažný zápas na novom Tehelnom poli je vypredaný.

Klubové trofeje

Platinoví partneriPlatinum partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.