Úvod Správy Vstupenky Čím dlhšie verný, tým vyššia zľava na Tehelné pole

Čím dlhšie verný, tým vyššia zľava na Tehelné pole

Kúp si permanentku na novú sezónu a získaj exkluzívne výhody na nový štadión na Tehelnom poli!

Blížiaca sa sezóna bude jedna z najvýznamnejších v histórii najúspešnejšieho slovenského klubu. ŠK Slovan Bratislava oslávi storočnicu a výstavba nového štadióna na Tehelnom poli veľmi rýchlo napreduje.

Dnes bol spustený predaj permanentných vstupeniek na novú sezónu 2018/19. Verní fanúšikovia môžu využiť jedinečnú príležitosť v súvislosti s prechodom na nový štadión. 

 „Prežili sme neľahké obdobie na štadióne Pasienky, ktoré síce prinieslo tri tituly a dve účasti v skupine Európskej ligy, no zároveň sme nemohli povedať, že hráme doma. Pohľad ponad Bajkalskú ulicu však dáva tušiť, že sa blíži nová éra. Vážime si všetkých fanúšikov, ktorí nám boli verní aj počas pôsobenia na Pasienkoch. Vernosť oceníme zľavou pri nákupe permanentky na nový štadión na Tehelnom poli. Výška zľavy bude zodpovedať rokom vernosti na Pasienkoch. V praxi to znamená, že tí najvernejší priaznivci dostanú najvýraznejšiu zľavu,“ vyhlásil marketingový riaditeľ klubu Tomáš Straka.

Čím dlhšie ste nám boli verní na Pasienkoch, tým vyššiu zľavu získate pri nákupe permanentnej vstupenky na nový štadión na Tehelnom poli. Výšku zľavy zverejníme s blížiacim sa časom prechodu na nový štadión.

Dlhoroční permanentkári a taktiež tí fanúšikovia, ktorí si zakúpia permanentnú vstupenku na jesennú časť sezóny 2018/19, získajú ďalší atraktívny benefit. Pripravujeme pre nich exkluzívnu návštevu nového štadióna, ktorý uvidia ako prví ešte pred oficiálnym otvorením. Naši verní fanúšikovia si budú môcť prejsť štadiónom a vybrať si miesto, odkiaľ chcú sledovať zápasy belasých.

„Verným priaznivcom sa chceme odvďačiť aj exkluzívnou prehliadkou nového štadióna. Chceme, aby si mohli v pokoji vybrať, z akého miesta budú sledovať zápasy. Prehliadku nového štadióna ponúkneme dlhoročným permanentkárom a taktiež tým priaznivcom, ktorí si zakúpia permanentnú vstupenku na jesennú časť sezóny 2018/19,“ doplnil Tomáš Straka.

Uvedené podmienky budú platné v prípade, že ŠK Slovan Bratislava bude môcť na základe nájomnej zmluvy využívať nový štadión na Tehelnom poli. 

Permanentné vstupenky na jesennú časť sezóny 2018/19 s predkupným právom na Tehelné pole si môžete zakúpiť on-line alebo osobne na sekretariáte klubu (Junácka 10, Bratislava). 

Slovan TV
Aktuálne novinky
Aký program čaká belasých počas najbližších dní?
Názory trénerov po zápase 7. kola Fortuna ligy MŠK Žilina – ŠK Slovan Bratislava (2:2).

Neprehliadnite

Novým trénerom Slovana Bratislava sa stal Darko Milanič.
V 2. kole kvalifikácie Európskej ligy sa stretneme s KuPS Kuopio.
Naši hráči budú v akcii počas septembrového asociačného termínu.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.