Úvod Správy Old Boys Old Boys Slovana si zmerajú sily s Walesom

Old Boys Slovana si zmerajú sily s Walesom

Naši Old Boys odohrajú zaujímavý priateľský zápas s výberom Walesu.

Old Boys Slovana sa tešia na zaujímavú medzinárodnú konfrontáciu. Výber našich legiend, ktorý oficiálne pôsobí pod hlavičkou ŠK Slovan Bratislava, si v priateľskom zápase zmeria sily s výberom legiend Walesu.

Súboj medzi Old Boys Slovana a výberom Walesu sa odohrá vo štvrtok o 16:00 na hlavnej hracej ploche štadióna Pasienky. Vstup pre fanúšikov je voľný.

Tešiť sa môžete na viacero legiend Slovana, ktoré opäť uvidíte v belasom drese. Kapitánom výberu bude klubová legenda Ivan Hrdlička, v útoku bude určite nebezpečný kanonier Jaroslav Timko a medzi opory zadných radov bude bezpochyby patriť Vladimír Kinder.

Za Slovan v zápase nastúpia: Ivan Hrdlička, Jaroslav Černil, Ján Haraslín, Miroslav Veselý, Marián Pochaba, Vladimír Kinier, Stanislav Fišan, Miroslav Hirko, Jaroslav Timko, Miroslav Chvíla, Vladimír Kinder, Mário Muller, Martin Konečný, Martin Karnas, Samuel Slovák, Pavol Sedlák, Martin Dobrotka, Peter Jančovič, Miloš Glonek, Ladislav Pecko, Martin Obšitník, Ján Šlahor, Ľubomír Meszároš, Martin Kapusta

Slovan TV
Aktuálne novinky
Premiérový súťažný zápas na novom Tehelnom poli je vypredaný.
Mitch Apau utrpel v Dunajskej Strede nepríjemné zranenie.
Posledné desiatky vstupeniek v predaji na slávnostný otvárací zápas na Tehelnom poli.

Neprehliadnite

Dôležitá informácia - po derby s Trnavou bude spustená druhá vlna predaja permanentiek prostredníctvom ticketmedia.sk
SLOVAN TV pripravil pre svojich fanúšikov druhú časť minirelácie pod názvom “NÁZOR EXPERTA“. Každý týždeň budeme pre vás pripravovať a pýtať sa klubových legiend a bývalých hráčov Slovana ich názory a očakávania pred ligovým zápasom. V druhom dieli pred zápasom so Sereďou sme vyspovedali Jozefa Valachoviča.
Premiérový súťažný zápas na novom Tehelnom poli je vypredaný.

Klubové trofeje

Platinoví partneriPlatinum partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.