Úvod Správy Vstupenky S permanentkou na Slovan predkupné právo na Tehelné pole a exkluzívna prehliadka štadióna

S permanentkou na Slovan predkupné právo na Tehelné pole a exkluzívna prehliadka štadióna

Zabezpeč si permanentku na novú sezónu a získaj predkupné právo na Tehelné pole aj exkluzívnu prehliadku nového štadióna.

ŠK Slovan Bratislava spustil predaj permanentiek na jesennú časť sezóny 2018/2019. Permanentky už tradične ponúkajú širokú škálu zliav a výhod. Jednou z najvýznamnejších je predkupné právo a zľava pri výbere permanentnej vstupenky na nový štadión na Tehelnom poli.

Prečo sú permanentky iba na jesennú časť sezóny 2018/2019? Výstavba nového štadióna na Tehelnom poli rýchlo napreduje a je veľmi pravdepodobné, že štadión bude dokončený v priebehu sezóny 2018/2019. Z tohto dôvodu momentálne predávame permanentné vstupenky na jesennú časť na Pasienkoch s predkupným právom na Tehelné pole. Cena permanentky je preto polovičná a prináša atraktívne benefity a výhody. Zároveň na túto sezónu bola zrušená klubová karta, nakoľko sa bude nastavovať nový koncept klubovej karty s prechodom na nový štadión.

Uvedené podmienky budú platné v prípade, že ŠK Slovan Bratislava bude môcť na základe nájomnej zmluvy využívať nový štadión na Tehelnom poli. 

Majiteľ permanentky automaticky získava tieto výhody a benefity:

 • Permanentná vstupenka je platná na všetky domáce zápasy Fortuna ligy a Slovnaft Cup-u v jesennej časti. Pri porovnaní cien vstupeniek a permanentky získava majiteľ permanentky až 4 domáce ligové zápasy zdarma
 • Permanentná vstupenka zahŕňa a platí na domáce zápasy 1.,2. predkola Európskej ligy v sezóne 2018/2019
 • Predkupné právo a 20% zľava na kúpu vstupenky na svoje miesto v rámci domácich zápasov európskych súťaží, 3. predkolo a vyššie
 • Zľava a predkupné právo na nákup permanentnej vstupenky na nový štadión
 • Exkluzívna návšteva nového štadióna Tehelné pole ešte pred jeho oficiálnym otvorením
 • Jedinečný predvýber miesta na novom štadióne na Tehelnom poli
 • 10% zľava v klubovom fanshope
 • Doručenie klubového časopisu na domovskú adresu (neperiodická tlač)
 • Zápasové bulletiny ku každému zápasu Európskej ligy, Fortuna ligy ako aj Slovnaft cupu v cene permanentky
 • Vyhradený zrýchlený vstup na štadión len pre držiteľov permanentnej vstupenky
 • Permanentka platí na všetky domáce zápasy 3. futbalovej ligy, v ktorej účinkujú naši juniori. Domáce zápasy sa hrajú v Akadémii Slovan. (Telocvičná ulica 10)

Dizajn permanentky nadväzuje na koncept belasých legiend Slovana. Tentoraz bude na lícnej strane vašej permanentnej vstupenky vyobrazený legendárny hráč Viktor Tegelhoff.

Detská permanentka sa dá zakúpiť iba osobne na sekretariáte klubu (Junácka 10, Bratislava) počas stránkových dní streda až štvrtok od 10.00 h do 12.00 h a od 13.30 h do 16.30 h, pre deti do veku 14,99 roka na základe predloženia zdravotnej kartičky v cene 8,- €  pre všetky sektory. Sektor pre rodiny s deťmi je C1. Deti do 6 rokov vstup zdarma bez nároku na miesto. 

Možnosti zakúpenia permanentnej vstupenky (stránkové dni streda a štvrtok):

 • Elektronicky (on-line)
 • Informujeme fanúšikov, že osobný predaj permanentiek na sekretariáte klubu (Junácka 10, Bratislava) je možný iba v stránkové dni stredaštvrtok od 10.00 h do 12.00 h a od 13.30 h do 16.30 h, alebo po telefonickej dohode 02/44636363 ak by ste sa nemohli dostaviť v stránkové dni.


Kontakt:

Zuzana Ondrovičová, ticketing@skslovan.com, 02/44636363

Cenník

Slovan TV
Aktuálne novinky
Belasá juniorka v príprave na jarnú časť.
Využite možnosť podporiť Akadémiu ŠK Slovan.
Guram Kašia po prípravnom zápase v Salzburgu.

Neprehliadnite

Využite možnosť podporiť Akadémiu ŠK Slovan.
Na Tehelnom poli sa začalo s výmenou trávnika.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.