Úvod Správy Fanúšikovia Vydarená oslava narodenín na Dni Slovana

Vydarená oslava narodenín na Dni Slovana

Štvrtý ročník Dňa Slovana bol dôstojnou oslavou 99. výročia založenia klubu.

Slovanisti si už postupne zvykli, že v máji si vždy slávnostne pripomíname narodeniny nášho klubu. V nedeľu sa uskutočnil štvrtý ročník Dňa Slovana, ktorý na Kuchajdu prilákal stovky návštevníkov.

Z Kuchajdy v nedeľu doslova prúdila dobrá nálada, podporená krásnym slnečným počasím. Na Deň Slovana prišli hráči i tréneri, ktorí sa venovali návštevníkom podujatia. Tí využili jedinečnú príležitosť porozprávať sa s hráčmi, na čo počas sezóny nie je toľko priestoru.

„Priamo na Dni Slovana sme sa rozprávali s návštevníkmi podujatia, u ktorých prevládala spokojnosť. Vyšlo počasie a prišlo veľa detí, rodín i dospelých, pričom každý si našiel svoju aktivitu alebo zábavu. Najviac si pochvaľovali dobrú náladu a zaujímavý program. Pre veľa fanúšikov boli najväčším lákadlom práve hráči A-mužstva, s ktorými sa fotili a rozprávali,“ povedal marketingový riaditeľ klubu Tomáš Straka.  

Takéto podujatie je v rámci slovenských klubov unikátne. O to lepšie je, že Deň Slovana sa stal pevnou súčasťou diania v najúspešnejšom slovenskom klube a úspešne vyšiel už jeho štvrtý ročník. „Cieľom Dňa Slovana je posilniť vzťahy medzi klubom, hráčmi a fanúšikmi. Je veľmi dôležité budovať vzájomné vzťahy, pretože len vtedy budeme silní a jednotní. Som veľmi rád, že na podujatie prišlo veľa našich fanúšikov a že strávili príjemnú nedeľu. Podujatie hodnotíme úspešne, ale dôležitá je pre nás spätná väzba od fanúšikov. Takisto veľmi radi privítame návrhy od fanúšikov na vylepšenie podujatia, či už samotných aktivít, programu, občerstvenia a iné,“ vyhlásil marketingový riaditeľ Slovana Bratislava.

Nosným športovým bodom programu bol futbalový turnaj SLOVAN Cup, na ktorom sa zúčastnilo rekordných šestnásť mužstiev. Turnaj ovládli Old Boys Slovana, ktorí vyhrali všetky svoje zápasy a mali v tíme najlepšieho strelca – nestarnúceho Jaroslava Timka. „V každom tíme si zahrali hráči s A-mužstva, čo fanúšikovia prijali s veľkým nadšením. Určite bolo pre nich spestrením, že si mohli zahrať napríklad s Čavričom, ktorý len pár hodín predtým dal dva góly Žiline,“ dodal Tomáš Straka. 

„Chceme sa poďakovať partnerom, ktorí sa podieľali na Dni Slovana. Ďakujeme spoločnosti Niké, ktorá bola generálnym partnerom podujatia. Rovnako ďakujeme ďalším partnerom, ktorými boli Gambrinus, 4Sports Media, Bosorka, Futbaltour.sk a CEWE. Poďakovanie patrí aj mestskej časti Bratislava – Nové Mesto a jej starostovi p. Kusému za to, že nám opätovne poskytli areál na Kuchajde,“ uzavrel Tomáš Straka.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Spoznali sme potenciálneho súpera v 2. kvalifikačnom kole Ligy majstrov.
Spoznali sme nášho súpera v prvom kvalifikačnom kole Ligy majstrov.
Vstupenka na zápas bude platiť aj ako lístok na MHD.

Neprehliadnite

Vstupenky na zápas Slovan - Struga už v predpredaji cez APPKU.
Od dnešného dňa si môžete stiahnuť našu novú mobilnú aplikáciu.
Prvý rozhovor s našou treťou letnou posilou.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.