Úvod Správy Aktuality Slovan dementuje špekulácie týkajúce sa Martina Ševelu

Slovan dementuje špekulácie týkajúce sa Martina Ševelu

Stanovisko klubu k špekuláciám týkajúcich sa zotrvania trénera Martina Ševelu.

Dnes sa na sociálnych sieťach začali šíriť špekulácie o otáznom zotrvaní Martina Ševelu v pozícii hlavného trénera A-tímu Slovana Bratislava. Tieto špekulácie nie sú ani v najmenšom pravdivé a klub ich rázne dementuje.

„Pokiaľ budem vo funkcii generálneho riaditeľa, tak budem zároveň niesť plnú zodpovednosť za výber hráčov, transferovú politiku a takisto za výber hlavného trénera. Martin Ševela štandardne pracuje s mužstvom, pričom so žiadnym iným trénerom som nerokoval. Preto chcem dementovať všetky špekulácie, ktoré sa dnes dostali na internet. Tieto špekulácie sa absolútne nezakladajú na pravde,“ vyhlásil viceprezident klubu a generálny riaditeľ Ivan Kmotrík ml.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Zaujímavé štatistiky z prvej polovice základnej časti Fortuna ligy.
Každý týždeň prinášame spomienky bývalých výnimočných hráčov Slovana na legendárny štadión Tehelné pole, ktorý znovu ožije v najmodernejšom prevedení.
ŠK Slovan Bratislava spustil novú marketingovú kampaň.

Neprehliadnite

Opäť o krok bližšie. Stavebné práce na novom Tehelnom poli pokračujú v rýchlom slede, po osadení sedadiel sa začína s prácami na hracej ploche.
Róbert Mak je jednou z hviezd, ktoré svoju kariéru začali práve na Tehelnom poli. Slovenský reprezentant robil v Slovane prvé futbalové kroky a v belasom prešiel prípravkami i žiackymi kategóriami. Dodnes v dobrom spomína na Slovan a má sen si raz zahrať za najúspešnejší slovenský klub na Tehelnom poli...
Názory trénerov po zápase 10. kola Fortuna ligy 2018/19 FC Spartak Trnava – ŠK Slovan Bratislava (1:2).

Klubové trofeje

Platinoví partneriPlatinum partners

© 2017 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.