Úvod Správy Fortuna liga Slovan dementuje špekulácie týkajúce sa Martina Ševelu

Slovan dementuje špekulácie týkajúce sa Martina Ševelu

Stanovisko klubu k špekuláciám týkajúcich sa zotrvania trénera Martina Ševelu.

Dnes sa na sociálnych sieťach začali šíriť špekulácie o otáznom zotrvaní Martina Ševelu v pozícii hlavného trénera A-tímu Slovana Bratislava. Tieto špekulácie nie sú ani v najmenšom pravdivé a klub ich rázne dementuje.

„Pokiaľ budem vo funkcii generálneho riaditeľa, tak budem zároveň niesť plnú zodpovednosť za výber hráčov, transferovú politiku a takisto za výber hlavného trénera. Martin Ševela štandardne pracuje s mužstvom, pričom so žiadnym iným trénerom som nerokoval. Preto chcem dementovať všetky špekulácie, ktoré sa dnes dostali na internet. Tieto špekulácie sa absolútne nezakladajú na pravde,“ vyhlásil viceprezident klubu a generálny riaditeľ Ivan Kmotrík ml.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Klubová legenda Ján Švehlík dnes oslavuje svoje 69. narodeniny.
Vyjadrenie klubu k aktuálnym otázkam ohľadom prípadných transferov do kádra.
Prvý gól na novom Tehelnom poli bol doslova prenádherný. Akcia začala u Čavriča, pätička na Šporara a excelentné zakončenie Mohu.

Neprehliadnite

Prvý gól na novom Tehelnom poli bol doslova prenádherný. Akcia začala u Čavriča, pätička na Šporara a excelentné zakončenie Mohu.
Priamy prenos z dnešného prípravné zápasu medzi ŠK Slovan Bratislava a Sigmou Olomouc. Stretnutie sa hrá na novom štadióne na Tehelnom poli o 17.00 h.
Prinášame organizačné a bezpečnostné pokyny k prípravnému zápasu s Olomoucom.

Klubové trofeje

Platinoví partneriPlatinum partners

© 2018 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.