Úvod Správy Slovnaft Cup Vyjadrenie ŠK Slovan k videozáznamu z finále pohára

Vyjadrenie ŠK Slovan k videozáznamu z finále pohára

ŠK Slovan Bratislava reaguje na videozáznam z finále pohára, ktorý sa šíri po sociálnych sieťach.

Dnes sme zaregistrovali videozáznam z polčasovej prestávky finále Slovenského pohára, ktorý sa šíri po sociálnych sieťach. Na zverejnený videozáznam sme sa rozhodli okamžite zareagovať a vyvrátiť teórie, ktoré zaplavili svet internetu.

„Počas prvého polčasu sme mali indície, že v našom sektore rastie napätie medzi fanúšikmi a bezpečnostnou službou a že môže prísť k problému. Ako zástupca klubu som mal akreditáciu, ktorá mi umožňovala aj vstup na ihrisko, no samozrejme, bez povolenia rozhodcov som naň nemohol vstúpiť počas hry. Preto som bol hlavného rozhodcu požiadať o to, aby mi v prípade, že v našom sektore nastane problém, umožnil vstup na ihrisko a k fanúšikom. Informoval som ho, že v prípade prerušenia zápasu, čo sa bohužiaľ skutočne udialo, urobím všetko pre to, aby som fanúšikov upokojil. Rozhodcom som podal túto informáciu, oni mi odsúhlasili, že v prípade prerušenia zápasu môžem vstúpiť na hraciu plochu a upokojiť fanúšikov. Následne som kabínu opustil a odišiel som na hraciu plochu, kde som nášmu ženskému družstvu pogratuloval k zisku Slovenského pohára,“ povedal viceprezident klubu Ivan Kmotrík ml.

Dodáme, že naše futbalistky cez prestávku na hracej ploche oslavovali víťazstvo v Slovenskom pohári, keď vo finále zdolali Bardejov 2:0.