Úvod Správy Slovnaft Cup Ševela: Sme šťastní, že si vezieme do Bratislavy víťaznú trofej

Ševela: Sme šťastní, že si vezieme do Bratislavy víťaznú trofej

Hodnotenie Martina Ševelu po finále Slovnaft Cupu 2017/18 s Ružomberkom (3:1).

Martin Ševela: „Od úvodu stretnutia sme dominovali a držali sme loptu na svojich kopačkách. Podarilo sa nám streliť gól, opäť to bol Andraž, čo je výborné, pretože síce bol kritizovaný, no teraz spláca dôveru a strieľa dôležité góly. Nabádal som hráčov, aby sa neuspokojili a išli za druhým gólom, čo sa aj podarilo. Pri inkasovanom góle sme na malý okamih stratili koncentráciu, no naša reakcia bola výborná a hneď sme reagovali. Aleksandar Čavrič osvedčil svoju rýchlosť a poslal výbornú prihrávku Dávidovi Holmanovi, ktorý mal skvelý výber miesta a zakončil pod brvno. Ak vediete o dva góly, hrá sa vám ľahšie a lepšie, pričom súper musel zmeniť herný štýl a začal nakopávať vysoké lopty. Naši strední obrancovia však vyhrávali osobné súboje a nepúšťali Ružomberok do šancí. Škoda, že sme nefinalizovali protiútoky, ktoré sme mali v závere stretnutia. Sme šťastní, lebo si do Bratislavy vezieme víťazný trofej. Teraz sa ideme radovať a od zajtra sa pripravujeme na zápasy, ktoré zostávajú do konca ligy.

Mrzí ma, že naši fanúšikovia boli vykázaní zo štadióna, pretože po zápase sme sa s nimi mohli potešiť a rozdať im víťazné tričká. Hráčom som počas prerušenia prízvukoval, aby zostali koncentrovaní a v pohybe a aby neriešili veci, ktoré nemajú pod kontrolou. Všetci sme z toho boli nemilo prekvapení, ale v tej chvíli sme to nemohli ovplyvniť.

Vyhral som túto trofej ako tréner tretíkrát a som šťastný, že môžem byť v elitnej spoločnosti pánov Vičana a Jankecha, ktorým sa to doteraz ako jediným podarilo. Nechcem znieť arogantne, ale ja nemám dosť a chcem v tom pokračovať. Slovan ma angažoval práve preto, aby som pre klub vyhrával trofeje. Na prvom mieste u mňa je a vždy bude klub, až potom individuálne ocenenie. Víťazstvo v pohári je vždy emotívne a to bez ohľadu na to, či vyhráte prvýkrát alebo tretíkrát.“

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Ponúkame exkluzívny zážitok pre vaše deti.
V rozmedzí troch dní nás čakajú dva domáce zápasy.
Milan Borjan po víťazstve v Trenčíne.

Neprehliadnite

ŠK Slovan Bratislava si pripravil pre fanúšikov exkluzívne novinky z kolekcie adidas 2024.
Na čo sa môžeme tešiť vo štvrtok večer?
Unikátne kódy ste obdržali prostredníctvom newslettra.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.