Úvod Správy Slovnaft Cup Dôležité informácie o pohárovom finále

Dôležité informácie o pohárovom finále

Prinášame bezpečnostné pokyny pred pohárovým finále.

Už dnes o 17.25 h je na programe finále Slovnaft Cupu 2017/18 medzi ŠK Slovan Bratislava a MFK Ružomberok. Veríme, že v Trnave podporíte našich hráčov a spoločne sa budeme radovať zo zisku cennej trofeje. Prinášame dôležité informácie o predaji vstupeniek, parkovaní a bezpečnostné pokyny.

Predaj vstupeniek

Vstupenky budú v predaji aj v deň zápasu na štadióne v Trnave v pokladnici pred sektorom hostí. Predaj sa začne o 15:40 a bude trvať do začiatku zápasu.

Cena vstupenky bola organizátorom stanovená na 7 eur. Zápas je vyhlásený za rizikový, preto sa vstupenky predávajú na meno a priezvisko.

Parkovanie áut a autobusov

Pre fanúšikov Slovana Bratislava budú vyhradené parkovacie miesta na Kollárovej ulici, odkiaľ sa pohodlne a bezpečne dostanú k svojmu sektoru na štadióne. Jedná sa o rovnaké parkovacie miesta, aké fanúšikovia mohli využiť na nedávnom ligovom derby v Trnave.

Bezpečnostné pokyny

Keďže zápas bol v zmysle zákona č. 1/2014 označený ako rizikový, predávajú sa vstupenky na meno a priezvisko. Upozorňujeme, že organizátori budú pri vstupe kontrolovať súlad mena na vstupenke s preukazom totožnosti.

Počas finále budú v prevádzke bufety, avšak z titulu rizikového zápasu je zakázaný predaj alkoholických nápojov s výnimkou desaťstupňového piva.

Upozorňujeme, že osoby pod vplyvom alkoholu a omamných látok nebudú vpustené na štadión. Kontrola bude prebiehať už pred vstupom na štadión.

Organizátor žiada fanúšikov, aby si so sebou nenosili spreje ani parfumy a nevnášali na štadión žiadne nápoje či tekutiny. Kontrole budú podrobené všetky súčasti chorea, transparenty, bannery a vlajky, ktoré nesmú byť na pevných žrdiach. Organizátor akceptuje len rozmery v zmysle bezpečnostných opatrení a to tyč kratšia ako 1 meter, šírka menšia ako 1 cm z plastového materiálu.

Pokiaľ pripravujete veľkú choreografiu, je potrebné ju priniesť na kontrolu tri hodiny pred zápasom.

Rovnako žiadame fanúšikov, aby dodržiavali pokyny usporiadateľskej služby a riadili sa návštevným poriadkom, viď. Organizačný a návštevný poriadok SFZ.

Štadión sa otvára o 15:25 (dve hodiny pred výkopom).

Zdravotnícka služba

Na štadióne budú pripravené vozidlá Záchrannej služby a zdravotníci, ktorí budú v uniformách so zreteľným označením, pripravení pomôcť v prípade zdravotných komplikácií divákov. Budú sa pohybovať po celom štadióne. V prípade poskytnutia prvej pomoci informujte najbližšieho usporiadateľa, prípadne inú kompetentnú osobu pre urýchlené zabezpečenie pomoci.

Slovan TV
Aktuálne novinky
V Banskej Bystrici sa predstavíme v utorok o 16:00.
Zápas bol preložený z dôvodu nepriaznivého počasia.

Neprehliadnite

Už o 16 dní sa opäť stretneme na Tehelnom poli.
Využite možnosť podporiť Akadémiu ŠK Slovan.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.