Úvod Správy Niké liga Pozývame vás na derby, vo fanzóne vystúpi KARPINA

Pozývame vás na derby, vo fanzóne vystúpi KARPINA

Pripravujeme pre vás atraktívny predzápasový program vo fanzóne.

V sobotu o 20.30 h je na programe 151. pokračovanie najslávnejšieho slovenského derby. Uzavrieme ním nevídanú aprílovú porciu derby, ktorá priniesla tri merania síl so Spartakom Trnava. V dvoch pohárových sa zrodili remízy a postup belasých na penalty, v lige sme v Trnave nešťastne prehrali. Prichádza čas vrátiť Spartaku požičané a aprílovú sériu uzavrieť víťazne!

Do derby vstupujeme z tretej pozície, na konte máme 50 bodov. Spartak je lídrom súťaže so ziskom 61 bodov, ešte však musí tuho bojovať o majstrovský titul. Naše mužstvo útočí v závere sezóny na dvoch frontoch – v lige i v Slovenskom pohári. A v lige i pohári pôjdeme naplno, zvlášť, keď nás čaká veľké derby!

Sobotňajší zápas sa odohrá v atraktívnom hracom čase o 20.30 h, slovenský ligový futbal sa tak dostane do hlavného vysielacieho času. Duel bol pôvodne naplánovaný na nedeľu popoludní, z dôvodu účasti Slovana vo finále Slovenského pohára sa presunul na sobotu večer.

Pre fanúšikov pripravujeme atraktívny predzápasový program vo fanzóne, ktorá bude otvorená od 18:30. Hlavným bodom programu bude vystúpenie kultovej bratislavskej kapely KARPINA, ktorú si naši fanúšikovia už dlhšie žiadali. Po dohode s kapelou splníme vaše prianie a veríme, že si koncert Karpiny užijete a dobre sa naladíte na zápas.

Vo fanzóne sa bude čapovať pivo i kofola a podávať sa bude chutný guláš. Pripravené sú tradičné aktivity pre deti i dospelých – stolný futbal, tipovačka na polčasový výsledok, súťaž v rýchlosti strely či altánok so stolíkmi na kreslenie.

Počas prestávky prebehne obľúbená súťaž 20-tisícová strela, v ktorej môžete vyhrať zaujímavé finančné ceny. Princíp súťaže je jednoduchý – stačí sa registrovať pri promostolíku s logom 20-tisícovej strely, ktorý bude umiestnený pri vstupe na štadión. Zo všetkých registrovaných súťažiacich budú vyžrebovaní piati fanúšikovia, ktorí si cez prestávku zastrieľajú na výrezy v plachte umiestnenej na bráne. Táto súťaž je mimoriadne obľúbená aj preto, že fanúšik sa cez prestávku dostane na ihrisko a strieľa na bránu, kde napríklad pred krátkou chvíľou padol gól alebo sa udiala iná zaujímavá situácia.

Vstupenky

Vstupenky od 4 eur si môžete zakúpiť on-line na ticketmedia.sk, prípadne v deň zápasu v pokladniciach štadióna od 18:30.

Vo fanzóne si budete môcť zakúpiť vstupenky na finále Slovenského pohára s Ružomberkom. Cena vstupenky je stanovená na 7 eur. Rovnako sa budete môcť prihlásiť na autobusový zájazd na finále do Trnavy.

Bezpečnostné pokyny

Zápas bol vyhlásený za rizikový. Na štadióne sa bude čapovať desaťstupňové pivo a je zakázaný predaj či konzumácia tvrdého alkoholu. Upozorňujeme, že osobám, ktoré budú viditeľne pod vplyvom alkoholu, nebude umožnený vstup na štadión. Pripomíname zákaz používania zábavnej pyrotechniky.

Upozorňujeme, že vstup na štadión od Trnavskej cesty bude uzatvorený. Fanúšikov Slovana prosíme, aby využili vstupy od OC Polus. Ďakujeme za pochopenie.