Úvod Správy Vstupenky Vstupenky na finále v predpredaji od piatka

Vstupenky na finále v predpredaji od piatka

Dôležité informácie o finále Slovnaft Cupu 2017/18 s Ružomberkom.

Blíži sa veľké finále, v ktorom budeme bojovať o rekordnú pätnástu domácu pohárovú trofej! ŠK Slovan Bratislava v utorok 1. mája o 17.25 h vyzve v Trnave súpera z Ružomberka. Belasým chýba k obhajobe domáceho pohára už len jeden krok – a všetci veríme, že ho v Trnave spoločne urobíme a budeme sa radovať podobne ako pred rokom v Poprade.

Vstupenky na finále

ŠK Slovan Bratislava má k dispozícii 1800 vstupeniek na pohárové finále (sektory 15, 16, 17, 46, 47, 48). Cena vstupenky bola organizátorom zápasu stanovená na 7 eur.

Predpredaj vstupeniek bude prebiehať od piatka na Pasienkoch v pokladnici č. 2 (od OC Polus). Vstupenky si budete môcť zakúpiť aj počas sobotňajšieho derby s Trnavou a taktiež v pondelok popoludní. Vstupenky sa budú predávať aj v deň zápasu v Trnave. 

Predaj vstupeniek: 

Piatok 27. apríla 16:00 – 20:00

Sobota 28. apríla na zápase s Trnavou (od 18:30 vo fanzóne)

Pondelok 30. apríla 16:00 – 20:00

Utorok 1. mája na štadióne v Trnave (od 15:40 v pokladnici pred sektormi určenými pre našich fanúšikov – vstupy C a D)

Keďže zápas bol vyhlásený za rizikový, vstupenky sa budú predávať na meno a priezvisko. Jeden fanúšik si môže zakúpiť aj viac vstupeniek, ku každej však musí uviesť meno a priezvisko jej držiteľa.

Autobusový zájazd

Fanúšikom ponúkame autobusový zájazd na očakávané pohárové finále. Odchod autobusov bude v deň zápasu o 15.00 h spred reštaurácie pri krytej tribúne štadióna Pasienky. Stretávka fanúšikov bude už od 14.00 h v reštaurácii.

Cena autobusového zájazdu: 8 eur

Tí fanúšikovia, ktorí sa prihlásia na zájazd, majú garantovanú vstupenku na zápas, ktorú si potom budú môcť zakúpiť priamo v autobuse (cena vstupenky 7 eur).

Zatiaľ sú zabezpečené tri autobusy.

Na autobusový zájazd sa prosím nahlasujte mailom na fanusik@skslovan.com a to najneskôr do nedele 23.00 h. V objednávke prosím uveďte svoje meno a priezvisko, počet osôb, ktoré nahlasujete a telefonický kontakt.

Upozorňujeme, že rezervácia je záväzná. Pokiaľ sa fanúšik záväzne prihlási na autobusový zájazd, ale nedostaví sa k odchodu autobusu, tak už v budúcnosti na jeho žiadosť o záväznú rezerváciu nebudeme reflektovať. Ďakujeme za pochopenie.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Vladimír Weiss naplno trénuje s mužstvom a je pripravený na zápas s Ružomberkom.
Kedy a s kým v 10. – 13. kole Fortuna ligy?
Aký program čaká belasých počas najbližších dní?

Neprehliadnite

Svoju účasť je potrebné vopred nahlásiť prostredníctvom formulára.
Rozhovor s trénerom Darkom Milaničom.
Vladimír Weiss naplno trénuje s mužstvom a je pripravený na zápas s Ružomberkom.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.