Úvod Správy Fortuna liga V sobotu proti Trenčínu s koncertom legendárnej Zóny A!

V sobotu proti Trenčínu s koncertom legendárnej Zóny A!

Pozývame vás na sobotňajší ligový šláger s Trenčínom.

Konfrontácia dvoch najlepších ofenzív v súťaži a súboj o dôležité ligové body. Blíži sa atraktívny ligový duel, v ktorom ŠK Slovan Bratislava privíta AS Trenčín. Pripravili sme pre vás predzápasový program vo fanzóne, kde sa môžete tešiť na koncert punkovej kapely Zóna A. Zápas sa začína v sobotu 14. apríla o 15.00 h.

V posledných piatich vzájomných dueloch medzi Slovanom a Trenčínom padlo 21 gólov a väčšinou to boli dramatické merania síl. Slovan strelil v doterajšom priebehu sezóny 48 gólov, Trenčín skóroval 62-krát. Špecifický duel to bude pre trénera Martina Ševelu, ktorý v minulosti viedol Trenčín a získal s ním dve double.

Stretne sa tretí tím ligovej tabuľky s piatym, súperov delí osem bodov. Tohtosezónne vzájomné zápasy sa skončili nerozhodne – 2:2 v Trenčíne a 1:1 v Bratislave.

Už dve hodiny pred úvodným výkopom bude otvorená fanzóna, ktorá sa bude tradične nachádzať vo veľkokapacitnom stane pri hlavnom vstupe na štadión. Hlavným bodom predzápasového programu vo fanzóne je vystúpenie legendárnej bratislavskej kapely Zóna A. Táto punková kapela vystúpila v novembri na derby a zožala veľmi priaznivé odozvy od fanúšikov. Veríme, že teraz tomu bude minimálne rovnako...

Vo fanzóne bude pripravené chutné občerstvenie, čapované pivo či kofola a taktiež aktivity pre deti i dospelých. Fanúšikovia si budú môcť zasúťažiť v tipovačke na polčasový výsledok či zahrať si stolný futbal. Pre najmenších bude pripravená súťaž v rýchlosti streľby či altánok so stolíkmi na kreslenie.

Vstupenky na zápas si môžete už od 4 eur zakúpiť v predpredaji na ticketmedia.sk.

SLOVAN DO TOHO!

Slovan TV
Aktuálne novinky
Stiahnite si a prečítajte si bulletin k dnešnému zápasu so Sereďou.
Slovanisti dnes o 19:00 privítajú Sereď.
Dominik Greif o rozlúčke Róberta Vitteka i poslednom zápase sezóny.

Neprehliadnite

Vychutnajte si parádne AFTERMOVIE z osláv storočnice nášho Slovana a víťazstva 6:2 nad Žilinou.
Vydražte si dres svojho obľúbeného hráča a pomôžte tým, ktorí to najviac potrebujú.
S hrdosťou vám predstavujeme našu novú klubovú hymnu "NA TEHELNOM POLI", ktorá sa bude spievať pred každým domácim zápasom.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.