Úvod Správy Fanúšikovia Pozývame vás na zápas s Ružomberkom, opäť pripravujeme fanzónu

Pozývame vás na zápas s Ružomberkom, opäť pripravujeme fanzónu

Belasí sa v sobotu o 17.00 h stretnú s MFK Ružomberok.

Po reprezentačnej prestávke sa opäť vracia Fortuna liga! Naši futbalisti počas asociačného termínu intenzívne trénujú, aby sa čo najlepšie pripravili na blížiace sa vyvrcholenie sezóny. Veľká noc bude mať pre slovanistov belasú príchuť. V sobotu 31. marca o 17.00 h totiž privítame MFK Ružomberok.

Stretne sa druhý tím tabuľky nadstavbovej časti so šiestym, Slovan a Ružomberok delí v tabuľke osem bodov. Belasých favorizuje tabuľkové postavenie i aktuálna forma, keď na jar trikrát vyhrali, raz remizovali a iba v jednom prípade odchádzali porazení. Ružomberok naopak dosiahol svoj prvý jarný triumf až v poslednom kole pred prestávkou, keď vyhral nad Trenčínom 2:1.

Pre fanúšikov sme pripravili fanzónu, ktorá bude tradične umiestnená vo veľkokapacitnom stane pri hlavnom vstupe na štadión. Vo fanzóne sa opäť tešiť na sprievodný program, chutné občerstvenie, dobré pivo či kofolu a hlavne na stretnutie s ďalšími fanúšikmi, priateľmi a známymi.  O hudobný program sa postará skupina Silent trio, ktorá si pripravuje cover verzie známych hitov na zlepšenie predzápasovej nálady. Fanzóna bude otvorená tradične dve hodiny pred výkopom.

Pre najmenších fanúšikov pripravujeme vo fanzóne súťaže v meraní rýchlosti streľby, presnosti streľby či prekážkovú dráhu. Deti budú môcť tráviť čas aj v altánku so stolíkmi na kreslenie. V rodinnom sektore C1 budú pripravené deky a podsedáky. 

Pozývame vás na sobotňajší zápas, v ktorom chceme zostať na víťaznej vlne. V čerstvej pamäti zostávajú príjemné chvíle z domáceho duelu s DAC, v ktorom sme zvíťazili a naši hráči sa mohli oprieť aj o podporu fanúšikov. Veríme, že si cestu na tribúny nájdete aj počas tejto sviatočnej soboty.

Vstupenky na zápas v cene od 4 eur si zakúpite on-line na ticketmedia.sk, prípadne priamo v pokladniciach štadióna pred zápasom.

SLOVAN DO TOHO!

Foto: Showportal.sk 

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Kemp sa uskutoční 1. – 5. júla 2024 vo futbalovom areáli Akadémie ŠK Slovan Bratislava.
Permanentky na novú sezónu 2024/25.
Na otvorení sa zúčastnili ôsmi naši hráči i funkcionári.

Neprehliadnite

Vydražte si dresy a pomôžte dobrej veci.
Permanentky na novú sezónu 2024/25.
Pozývame vás na Tehelné pole.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.