Úvod Správy Fanúšikovia Mladý slovanista sa vrátil a navštívil ZŠ I. Bukovčana

Mladý slovanista sa vrátil a navštívil ZŠ I. Bukovčana

Školu navštívili aj hráči ŠK Slovan Bratislava Dominik Greif a Erik Čikoš.

V rámci projektu Mladý slovanista – Futbalmania 2018 sme ako prvú zo škôl navštívili už pre nás známu ZŠ na ulici Ivana Bukovčana v Devínskej Novej Vsi. V minulosti bola na Mladom slovanistovi práve Devínska Nová Ves veľmi aktívna a inak to nebolo ani včera.

Samotné stretnutie so žiakmi bolo rozdelené do dvoch skupín. Ako prvá skupina začínali žiaci I. stupňa a po 45 minútach programu sa vystriedali so žiakmi z II. stupňa. Krátke predstavenie sa a zoznámenie a išlo sa na vec. Deti absolvovali krátky futbalový kvíz o Slovane a futbalových pravidlách a držali sa viac ako dobre. Mládežnícky tréner Vladimír Gála informoval deti o našej futbalovej akadémii a pozval dievčatá a chlapcov na blížiaci sa výber do prípraviek.

Hneď po skončení „teoretickej časti“ prišiel na rad príchod hráčov na stretnutie a bol doslova veľkolepý za mohutného kriku žiakov a dokonca aj niektorých učiteľov. Samotní hráči, ale aj my sme sa cítili ako na štadióne, kde vládne pravá futbalová atmosféra. Žiaci, ktorí nabrali odvahu, si mohli zasúťažiť priamo s hráčmi a ich úlohou bolo trafiť loptou kužel. Veľkým zážitkom pre žiakov bolo žonglovanie s hráčmi Slovana, kde víťazi získali Erikov a Dominikov dres.  Na záver celého podujatia bola autogramiáda hráčov a každé zo 600 detí si okrem podpisových kartičiek odnieslo aj krásny plagát nášho tímu.

Veľké poďakovanie posielame do Devínskej Novej Vsi a tešíme sa na vás vo Fanzóne na najbližšom zápase.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Stiahnite si bulletin na zápas ŠK Slovan Bratislava - FK Pohronie.
Slovanisti v sobotu o 17:00 privítajú FK Pohronie.
Lukáš Pauschek je opäť súčasťou Slovana Bratislava.

Neprehliadnite

ŠK Slovan ponúka deťom možnosť navštíviť zápas s Wolverhamptonom, ktorý sa uskutoční 24.10. o 18:55 h na štadióne Tehelné pole.
Klubový partner spoločnosť Futbaltour.sk organizuje letecký zájazd na mimoriadne prestížny zápas v Anglicku.
Názory trénerov po zápase 2. kola Európskej ligy SC Braga – ŠK Slovan Bratislava.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.