Úvod Správy Fanúšikovia Mladý slovanista sa vrátil a navštívil ZŠ I. Bukovčana

Mladý slovanista sa vrátil a navštívil ZŠ I. Bukovčana

Školu navštívili aj hráči ŠK Slovan Bratislava Dominik Greif a Erik Čikoš.

V rámci projektu Mladý slovanista – Futbalmania 2018 sme ako prvú zo škôl navštívili už pre nás známu ZŠ na ulici Ivana Bukovčana v Devínskej Novej Vsi. V minulosti bola na Mladom slovanistovi práve Devínska Nová Ves veľmi aktívna a inak to nebolo ani včera.

Samotné stretnutie so žiakmi bolo rozdelené do dvoch skupín. Ako prvá skupina začínali žiaci I. stupňa a po 45 minútach programu sa vystriedali so žiakmi z II. stupňa. Krátke predstavenie sa a zoznámenie a išlo sa na vec. Deti absolvovali krátky futbalový kvíz o Slovane a futbalových pravidlách a držali sa viac ako dobre. Mládežnícky tréner Vladimír Gála informoval deti o našej futbalovej akadémii a pozval dievčatá a chlapcov na blížiaci sa výber do prípraviek.

Hneď po skončení „teoretickej časti“ prišiel na rad príchod hráčov na stretnutie a bol doslova veľkolepý za mohutného kriku žiakov a dokonca aj niektorých učiteľov. Samotní hráči, ale aj my sme sa cítili ako na štadióne, kde vládne pravá futbalová atmosféra. Žiaci, ktorí nabrali odvahu, si mohli zasúťažiť priamo s hráčmi a ich úlohou bolo trafiť loptou kužel. Veľkým zážitkom pre žiakov bolo žonglovanie s hráčmi Slovana, kde víťazi získali Erikov a Dominikov dres.  Na záver celého podujatia bola autogramiáda hráčov a každé zo 600 detí si okrem podpisových kartičiek odnieslo aj krásny plagát nášho tímu.

Veľké poďakovanie posielame do Devínskej Novej Vsi a tešíme sa na vás vo Fanzóne na najbližšom zápase.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Myenty Abena v rozhovore po zápase s Hartbergom.
Hodnotenie Martina Ševelu po prípravnom zápase ŠK Slovan Bratislava – TSV Hartberg (4:0).
ŠK Slovan v prípravnom zápase zvíťazil nad rakúskym tímom TSV Hartberg 4:0.

Neprehliadnite

Zápas 1. kola kvalifikácie Ligy majstrov s FK Sutjeska Nikšič odohráme v stredu 10. júla o 20:15.
V novej sezóne bude nastupovať na domácich zápasoch na Tehelnom poli v bielych bielych dresoch s belasým lemom, zlatými doplnkami a novým logom „bieli jastrabi“.
ŠK Slovan vstúpi do sezóny 2019/2020 v nových dresoch.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.