Úvod Správy Mládež Deväť gólov v žilinskej sieti

Deväť gólov v žilinskej sieti

Prehľad výsledkov mládežníckych tímov ŠK Slovan počas uplynulého týždňa.

Mladší dorastenci Slovana vstúpili do jarnej časti sezóny mimoriadne úspešne. V domácich súbojoch so Žilinou dosiahli vysoké triumfy. Našej U17 výborne vyšli úvody oboch polčasov. V 6. minúte sa ujala vedenia a dvoma gólmi v prvej desaťminútovke po zmene strán poistila svoj náskok na 3:0.

Ešte lepšie si v priamom súboji o prvé miesto v tabuľke počínali šestnásťroční slovanisti. Trikrát skórovali v prvom polčase, rovnako trikrát v rozpätí 42. a 49. minúty a až potom dovolili súperovi znížiť na konečných 6:1. Belasí po tomto jasnom víťazstve zvýšili svoj náskok na čele tabuľky pred Žilinou a Ružomberkom, ktorý však odohral o zápas viac, na šesť bodov.

Žiaľ, vedúce postavenie v súťaži si neudržali naši starší dorastenci. V Ružomberku prehrali 0:1 a klesli na druhú priečku s dvojbodovou stratou na Žilinu.

Prehľad výsledkov mládežníckych tímov ŠK Slovan počas uplynulého týždňa:

19. kolo

MFK Ružomberok – ŠK Slovan 1:0 (0:0)

Zostava Slovana: Trnovský – Kočik, Čech, Jakub Baláž, Kozlovský, Habodasz, Potoma (72. T. Nagy), T. Németh, Leginus (80. Haramia), Pochylý (63. Majling), Strelec