Úvod Správy Juniori Juniorka v dramatickom zápase remizovala s druholigistom

Juniorka v dramatickom zápase remizovala s druholigistom

Juniori Slovana Bratislava remizovali v prípravnom zápase s Novým Mestom nad Váhom 3:3.

Príprava našich juniorov na jarnú časť vrcholí, prvý ostrý zápas odohrajú belasí už o dva týždne. V predposlednom prípravnom stretnutí sa naši mladíci stretli s druholigovým Novým Mestom nad Váhom. Bol to poriadne dramatický duel, v ktorom sa zrodila remíza 3:3.

Za juniorku nastúpili aj Ricky van Haaren, Filip Oršula a Mitchell Schet z prvého mužstva, aby tak zostali v zápasovej praxi. Slovanisti boli druholigistovi absolútne vyrovnaným súperom a v prvom polčase sa dostali do vedenia. Postaral sa oň Ricky van Haaren peknou strelou k žrdi.

Po prestávke sa zápas zdramatizoval a na oboch stranách začali padať góly. Najprv to bolo bohužiaľ do siete Slovana, keď Rybára prekonali Mikuš a Rapavý. Zverenci Jána Kozáka ml. okamžite kontrovali. Roman Zemko predviedol peknú individuálnu akciu, prešiel cez dvoch hráčov a vyrovnal na 2:2. Hostia sa následne opäť ujali vedenia, Slovan však dokázal aj druhýkrát reagovať. Samuel Antálek ešte na vlastnej polovici založil útočnú akciu, nabehol si do šestnástky, kam dostal prihrávku a strelou do protipohybu brankára dal na 3:3. Slovanisti v samom závere pridali aj štvrtý presný zásah, keď sa presadil Hrnčár, rozhodca však odmával sporný ofsajd a neuznal zrejme regulárny gól.

Generálkou na jarnú časť bude pre belasých súboj s MŠK Púchov, ktorý sa odohrá v sobotu 3. marca na ihrisku v Ladcoch neďaleko od Púchova.

ŠK Slovan Bratislava juniori – AFC Nové Mesto nad Váhom 3:3 (1:0)

Góly Slovana: van Haaren, Zemko, Antálek

Slovan: Valach (46. Rybár) – Hrnčár, Kitka, Antálek, Nedorost (60. Kurčík) – van Haaren (60. Bončo), Zemko – Oršula, Duda, Schet (70. Jackuliak) – Brodziansky (46. Petráš)