Úvod Správy Juniori Juniorka v príprave s ďalším víťazstvom

Juniorka v príprave s ďalším víťazstvom

Juniorka posilnená o štyroch hráčov A-tímu zvíťazila nad Lanžhotom 4:3.

Naša juniorka pokračuje v príprave na jarnú časť ročníka. Po víťazných zápasoch so St. Margarethen a juniorkou Brna belasí v ďalšom prípravnom súboji privítali český tím TJ Sokol Lanžhot. Za hostí nastúpil aj bývalý hráč Slovana Bratislava Lukáš Čambal.

Slovanisti mali v zostave štyroch hráčov z A-tímu. Premiéru v belasom si odbil španielsky stredopoliar Nono, ktorý len počas týždňa podpísal zmluvu, takže ešte necestoval s prvým mužstvom do Michaloviec. Nono si však zahral za juniorku, získal hernú prax a ukázal, čím bude pre belasých platný.

Zverenci Jána Kozáka ml. sa v chladnom počasí rýchlo dostali do tempa a ujali sa dvojgólového vedenia po zásahoch Filipa Oršulu a Daniela Filipa Mašuloviča. Hostia následne znížili, no Filip Oršula svojím druhým zásahom prinavrátil belasým dvojgólový náskok. Prípravný duel mal dramatický priebeh, Lanžhot totiž vyrovnal na 3:3 a o víťazovi sa muselo rozhodnúť až v druhom polčase.

Belasí svoju hernú prevahu potvrdili víťazným gólom, o ktorý sa postaral najlepší strelec mužstva. David Hrnčár premenil pokutový kop a stanovil konečné skóre na 4:3. V ďalšom prípravnom zápase vyzvú belasí druholigové Nové Mesto nad Váhom, hrať sa bude v sobotu 24. februára o 11.00 h na umelej tráve na Akadémii ŠK Slovan. 

 

ŠK Slovan Bratislava juniori – TJ Sokol Lanžhot 4:3 (3:3)

Góly Slovana: Oršula 2, Mašulovič, Hrnčár (z 11 m)

Zostava: Rybár – Hrnčár, Kurčík (46. Kitka), Rundič, Antálek – Nono (65. Bončo) – Mašulovič, Zemko – Oršula, Petráš (46. Brodziansky), Schet (60. Duda)

Slovan TV
Aktuálne novinky
Pozrite si prehľad víkendových zápasov.
Pozrite si diskusnú reláciu Téma na TA3.
Pozrite si medailón o našom služobne najstaršom hráčovi.

Neprehliadnite

Na najbližší domáci zápas vás pozývame spolu so spoločnosťou Ticketportal.
Juraj Kucka po zápase v Ružomberku.
Slovan dostal ďalších 206 vstupeniek navyše

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.