Úvod Správy Juniori Juniorka posilnená o hráčov áčka vysoko zvíťazila nad Brnom

Juniorka posilnená o hráčov áčka vysoko zvíťazila nad Brnom

Juniori Slovana Bratislava vyhrali v prípravnom zápase nad juniorkou Brna vysoko 5:0.

Belasí odohrali v sobotu druhý prípravný zápas v rámci zimnej prípravy. V základnej zostave nastúpili piati hráči z A-mužstva, ktorí tak získali potrebnú zápasovú prax a odohrali plných deväťdesiat minút.

Slovanisti na ihrisku s umelou trávou od úvodu herne dominovali. Svoju prevahu už v prvom polčase pretavili do dvoch gólov. Ďalšie tri zásahy pridali po prestávke, pričom dvakrát skóroval aj najlepší strelec tímu David Hrnčár. Strelecky sa presadil aj Joeri de Kamps, ktorý sa dostáva do formy po zranení a realizačný tím postupne zvyšuje jeho zápasovú záťaž. Joeri sa presadil peknou strelou po spätnej prihrávke.

Belasí tak zaslúžene vyhrali vysoko 5:0. Najbližší prípravný duel odohrajú v sobotu 17. februára o 9.00 h, stretnú sa s českým tímom TJ Sokol Lanžhot. Zápas sa odohrá na umelej tráve na Pasienkoch.

ŠK Slovan Bratislava juniori – FC Zbrojovka Brno juniori 5:0 (2:0)

Góly: Zemko 2, Hrnčár 2, De Kamps

Zostava: Valach (Rybár) – Kočík, Antálek, Rundič, Nedorost (Kitka) – Oršula, de Kamps, Zemko (Hrnčár), Schet – Duda (Bončo) – Brodziansky (Petráš)