Úvod Správy Fortuna liga Jarný boj sa začína!

Jarný boj sa začína!

Už o tri týždne sa začína jarná časť sezóny, buďte pri tom aj vy!

Jarná časť sezóny premiérovo ponúkne atraktívny formát nadstavby, kde si to šesť najlepších tímov rozdá o majstrovský titul. Fanúšikov čaká trinásť pútavých zápasov a každý získaný bod môže rozhodnúť. Belasých čaká hneď na úvod jarnej časti veľká výzva v podobe súboja s veľkým rivalom.

Najúspešnejší slovenský klub privíta v sobotu 24. februára o 14.00 h súpera zo Žiliny. Súperi získali po jeseni zhodne 34 bodov a obaja sa chcú ešte pred koncom základnej časti dostať čo najbližšie k Trnave. Zostanú tri body v Bratislave? Naši chlapci pre to urobia všetko a veríme, že ich v tomto úsilí podporíte aj vy.

Žiaden súper to v Bratislave nebude mať jednoduché. Belasí rytieri sú odhodlaní brániť Bratislavský hrad, bojovať za hlavné mesto a za Slovan. Prvým rytierom na vizuálnej kampani je útočník Andraž Šporar, ktorý už v minulosti proti Žiline skóroval a teraz chce znovu prispieť k víťazstvu nad súperom v boji o najvyššie priečky.

Vizuál je prevedený v stredovekom štýle, nafotený od petržalskej strany Dunaja. Za rytierom, ktorého symbolizuje Andraž Šporar, vidno nádherný Bratislavský hrad, pyšne sa týčiaci nad hlavným mestom.

Belasí vstupujú do jarnej časti s novými posilami a hladní po úspechu. Tešíme sa na vás a veríme, že zažijeme nezabudnuteľnú jar. Slovan do toho!

KÚPIŤ VSTUPENKY ONLINE TU

 

Slovan TV
Aktuálne novinky
Prinášame dôležité informácie pre našich fanúšikov v súvislosti so zápasom v Dunajskej Strede.
Čo prezentovali Martin Ševela a Vasil Božikov na oficiálnej tlačovej konferencii?
Ešte stále prebieha predaj vstupeniek na úvodný zápas belasých v jarnej časti sezóny.

Neprehliadnite

Oficiálna tlačová konferencia ŠK Slovan Bratislava pred začiatkom jarnej časti ligy.
ŠK Slovan Bratislava spúšťa predaj VIP permanentiek a vstupeniek na nové Tehelné pole.
Zostrih včerajšieho prípravného zápasu v Turecku.

Klubové trofeje

Platinoví partneriPlatinum partners

© 2018 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.