Úvod Správy Old Boys Všetko najlepšie, pán Obert!

Všetko najlepšie, pán Obert!

Žijúca legenda nášho klubu Jozef Obert dnes oslavuje okrúhle osemdesiate narodeniny.

Niekdajší úspešný hráč i tréner Jozef Obert, ktorý dlhodobo pôsobil v ŠK Slovan Bratislava, sa dnes dožíva krásneho životného jubilea. Oslavuje okrúhlu osemdesiatku, ku ktorej mu prajeme všetko najlepšie, najmä veľa zdravia, šťastia a životnej radosti. Pán Obert, ďakujeme za všetko, čo ste pre Slovan urobili, a veríme, že si vychutnáte ešte veľa pekných chvíľ s belasými.

Jozef Obert (na titulnej fotografii v strede) ako hráč trikrát pôsobil v najúspešnejšom slovenskom klube – bolo to v rokoch 1956-58, potom v období rokov 1960-64 a svoju poslednú belasú hráčsku etapu absolvoval medzi rokmi 1965 – 1968. S belasými trikrát vyhral Československý pohár, vo finále v roku 1963 dal Slavii Praha päť gólov pri víťazstve 9:0!

Po skončení aktívnej kariéry v Slovane Bratislava trénoval mládež a pôsobil aj pri A-mužstve, bol asistentom Jozefa Vengloša. Obert a Vengloš doviedli belasých k dvom federálnym titulom a jednému víťazstvu v Československom pohári.

Jozef Obert, ktorý srdcom patrí na Slovan, dnes oslavuje svoje osemdesiate narodeniny. Pri tejto príležitosti dnes uverejníme aj exkluzívny rozhovor s naším oslávencom. Živió, pán Obert!

Zdroj foto: futbalsfz.sk

Slovan TV
Aktuálne novinky
20. kolo ligy odohráme na štadióne v Nitre, kde momentálne hráva svoje domáce zápasy ŠKF Sereď.
Stanovisko ŠK Slovan Bratislava k aktuálnej situácii ohľadom derby so Spartakom Trnava.
Jurij Medveděv v rozhovore pred sobotňajším zápasom so Sereďou.

Neprehliadnite

Dôležitá informácia - po derby s Trnavou bude spustená druhá vlna predaja permanentiek prostredníctvom ticketmedia.sk
SLOVAN TV pripravil pre svojich fanúšikov druhú časť minirelácie pod názvom “NÁZOR EXPERTA“. Každý týždeň budeme pre vás pripravovať a pýtať sa klubových legiend a bývalých hráčov Slovana ich názory a očakávania pred ligovým zápasom. V druhom dieli pred zápasom so Sereďou sme vyspovedali Jozefa Valachoviča.
Premiérový súťažný zápas na novom Tehelnom poli je vypredaný.

Klubové trofeje

Platinoví partneriPlatinum partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.