Úvod Správy Eventy Róbert Vittek v legendárnych kopačkách adidas Predator

Róbert Vittek v legendárnych kopačkách adidas Predator

Spoločnosť adidas znova uviedla najobľúbenejšie kopačky adidas Predator.

Ikonické kopačky od adidas sa vracajú v novom dizajne! Na trh prichádzajú kopačky adidas Predator 18+, ktoré sú súčasťou balíka Skystalker. Nový model sa inšpiroval ikonickými kopačkami Predator, ktoré obúval aj David Beckham, pričom do dizajnu boli zapracované najnovšie inovácie.

Najznámejším slovenským hráčom, ktorý je už dlhodobo verný kopačkám Predator, je náš odchovanec a najlepší reprezentačný strelec Róbert Vittek. „S kopačkami Predator som prvýkrát hral v Slovane, keď som mal osemnásť rokov. V nemeckom Norimbergu som dostal od adidas prvú zmluvu a odvtedy som s týmito kopačkami spojený počas celej kariéry,“ povedal Róbert Vittek.

Ten v kopačkách Predator dosiahol viacero nezabudnuteľných gólov. Na ktoré si najlepšie spomína? „Tie najpamätnejšie góly sú bezpochyby z majstrovstiev sveta 2010, najmä dva zásahy do siete Talianov. Veľa dôležitých gólov som dal aj v Slovane i v Norimbergu, kde som s Predatormi utvoril rekord súťaže v počte hetrikov po sebe,“ vyhlásil 35-ročný Bratislavčan, ktorý v nových kopačkách nastúpil v zápasoch na ihrisku Podbrezovej i doma proti Trenčínu.

Predator 18+ sú vybavené čiernym, červeným a zlatým farebným dizajnom. Obsahujú vylepšený Primeknit SOCKFIT COLLAR, navrhnutý tak, aby prirodzene expandoval do tvaru nohy a zaisťoval podporné prispôsobenie. Dizajn kopačky napodobňuje tvar päty tak, aby poskytoval maximálnu stabilitu a bezšnúrkový povrch slúži na maximálnu kontrolu povrchu. Celá medzipodrážka s technológiou BOOST poskytuje návrat energie každým krokom.

Nový model Predator 18+ si môžete vziať aj zo štadióna priamo na ulicu a je k dispozícii aj ako teniska, ktorá na prvý pohľad zaujme ikonickým dizajnom.
Viac informácií o nových kopačkách adidas Predator nájdete na adidas.sk/predator_18, alebo na Instagrame na adidas_sk

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Vydražte si dresy a pomôžte dobrej veci.
Permanentky na novú sezónu 2024/25.
Viacero individuálnych ocenení pre belasých.

Neprehliadnite

Pozývame vás na Tehelné pole.
Vydražte si dresy a pomôžte dobrej veci.
Permanentky na novú sezónu 2024/25.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.