Úvod Správy Mládež Na záver dve víťazstvá

Na záver dve víťazstvá

Prehľad výsledkov mládežníckych tímov ŠK Slovan počas uplynulého týždňa.

Dvoma dohrávkami mladších dorastencov sa pre našu mládež skončila jesenná časť sezóny. Oba tímy Slovana posledné vystúpenia v tomto kalendárnom roku zvládli a na umelej tráve na Pasienkoch zdolali rovesníkov z Ružomberka.

Belasá U17 rozhodla o svojom víťazstve v 64. min, keď jediný gól zápasu strelil Filip Lichý. Zverenci Michala Suchomela prezimujú na štvrtom mieste v tabuľke, stratu na tretí Ružomberok znížili na štyri body.

Aj naša U16 musela o úspešný výsledok tvrdo bojovať, najmä keď už v 4. min inkasovala. Roman Čerepkai však o desať minút svojím prvým gólom v zápase vyrovnal a v 58. min upravil na 2:1. Radosť belasých vydržala len krátko, keďže hostia opäť vyrovnali, ale posledné slovo mal striedajúci Rudolf Božik, ktorý necelých desať minút pred koncom stretnutia rozhodol o triumfe Slovana. Pre tím trénera Szilárda Németha to znamená, že do jarnej časti pôjde z prvého miesta s trojbodovým náskokom pred druhou Žilinou a sedembodovým odstupom od tretieho Ružomberka.

Prehľad výsledkov mládežníckych tímov ŠK Slovan počas uplynulého týždňa:

Slovan U17 – I. liga mladšieho dorastu

9. kolo

ŠK Slovan – MFK Ružomberok 1:0 (0:0) – Lichý

Zostava Slovana: Vrzala – Užík (14. Lieskovský), Uhlár (34. Polakovič), Kuruc, Floriš, Lavrinčík, Lichý, Tóth, Giesser (75. Sabadoš), Strelec, Bekö (80. Mifkovič)

Slovan U16 – I. liga mladšieho dorastu

9. kolo

ŠK Slovan – MFK Ružomberok 3:2 (1:1) – Čerepkai 2, Božik

Zostava Slovana: Hapl – Galovič, Juraj Lacko, Polčic, Rácz, Hornyák, Tučný (61. Božik), Duffek (70. Havlas), Rosenberger, Čerepkai (75. Kupec), Bezák (41. Thorpe)

Vstupenky budú v predaji výhradne online.
Informácia k zdravotnému stavu Kuca.
Pozrite si pozápasové slová nečakaného streleckého hrdinu derby - Matúša Vojtka.