Úvod Správy Mládež Víťazná prestrelka starších dorastencov, mladší bez gólu

Víťazná prestrelka starších dorastencov, mladší bez gólu

Prehľad výsledkov mládežníckych tímov ŠK Slovan počas uplynulého týždňa.

Starší dorastenci Slovana ukončili jesennú časť sezóny víťazstvom nad Prešovom. Súper, ktorý tiež ašpiruje na umiestnenie medzi najlepšími, im však tri body nedal zadarmo. Tatran v Bratislave nasadil do hry aj futbalistov s fortunaligovými skúsenosťami a práve jeden z nich Matej Grešák poslal v prvom polčase hostí dvakrát do vedenia. Belasí v oboch prípadoch veľmi rýchlo odpovedali zásluhou Tamáša Németha a Jozefa Hermana. V druhom polčase prišli veľké chvíle Davida Strelca, ktorý čistým hetrikom v priebehu jedenástich minút upravil na 5:2. Šestnásťročný útočník Slovana zaokrúhlil svoje konto na desať gólov a dostal sa na čelo poradia strelcov v súťaži. Rovnako prvé miesto aktuálne patrí aj celému nášmu tímu, druhú Žilinu, ktorá zaostáva o dva body, však ešte čaká dohrávka s Bardejovom.

Naši mladší dorastenci cestovali do Michaloviec a obe družstvá tam uhrali bezgólové remízy. Na rozdiel od starších kolegov sa im ešte ligová jeseň neskončila. V piatok 1. decembra privítajú v dohrávaných zápasoch Ružomberčanov.

Prehľad výsledkov mládežníckych tímov ŠK Slovan počas uplynulého týždňa:

17. kolo

ŠK Slovan – Tatran Prešov 5:3 (2:2) – Strelec 3, Németh, Herman

Zostava Slovana: Rybár – Kočik (75. Habodasz), Čech (57. Majling), Jakub Baláž, Kozlovský, T. Nagy, Németh, Potoma (88. Kmotrík), Herman, Haramia, Strelec