Úvod Správy Fortuna liga Dôležité informácie pred derby

Dôležité informácie pred derby

Už v nedeľu o 14.00 h je na programe 138. derby medzi ŠK Slovan Bratislava a FC Spartak Trnava.

Pred nedeľňajším derby sme pre fanúšikov pripravili viacero sprievodných aktivít vrátane koncertu bratislavskej skupiny Zóna A. Prinášame súhrn dôležitých informácií pred zajtrajším zápasom.

Vstup na štadión

Fanúšikov Slovana prosíme, aby na vstup na štadión využili iba vchody od OC Polus. Vstupy od Trnavskej cesty budú z bezpečnostných dôvodov vyhradené pre hosťujúcich priaznivcov.

Brány štadióna sa otvárajú o 12.00 h.

Vstupenky

Vstupenky od 4 eur si môžete zakúpiť v on-line predpredaji na ticketmedia.sk. Od 12.00 h budú otvorené pokladnice na štadióne Pasienky, kde si taktiež môžete zakúpiť zápasové vstupenky. Fanúšikov Slovana opäť prosíme, aby pre kúpu vstupeniek na štadióne využili len pokladnice od OC Polus. 

Bezpečnostné opatrenia

Zápas bol vyhlásený ako rizikový. Fanúšikov žiadame, aby sa riadili platnými bezpečnostnými pokynmi a pokynmi usporiadateľskej služby. Na štadióne je zakázané používanie pyrotechniky a taktiež predaj či konzumácia alkoholických nápojov s výnimkou desaťstupňového piva.

Doprava na štadión

Návštevníkov zápasu upozorňujeme na výluku električkovej dopravy na úseku Blumentál – Zlaté Piesky z dôvodu opravy priecestia na križovatke Vajnorskej a Bajkalskej. Fanúšikovia, ktorí cestujú linkou č. 4 z Dúbravky, môžu na Blumentáli alebo Trnavskom mýte prestúpiť na autobusovú linku X4, ktorá obslúži aj zastávku „Polus City Center.“ V úseku Blumentál – ŽST Nové Mesto taktiež bude premávať aj autobusová linka X2, ktorá tiež zastaví pri štadióne Pasienky.

Počasie

V Bratislave by zajtra malo byť do šesť stupňov nad nulou a polojasno. Verme, že vydrží krásne slnečné počasie zo soboty.

Fanzóna

Od 12.00 h bude otvorená fanzóna, ktorá sa bude nachádzať vo vyhrievanom stane (35 x 15 metrov) umiestnenom pri hlavnom vstupe na štadión. Na nedeľný obed sa bude podávať divinový guláš, od smädu zase teplý čaj, pivo či kofola. Vrcholom programu vo fanzóne bude koncert legendárnej bratislavskej skupiny Zóna A, ktorá zahrá svoje najznámejšie hity a taktiež pesničku o Slovane.

Súťaž 20-tisícová strela

Počas polčasovej prestávky sa uskutoční súťaž 20-tisícová strela. Súťažiaci sa môžu registrovať pri stolíku s logom 20-tisícovej strely. Do pätnástej minúty zápasu budú vybraní piati šťastlivci, ktorí počas polčasovej prestávky prídu na ihrisku a budú mať päť pokusov na to, aby trafili do otvorov v sieti umiestnenej na bráne. Za každý úspešný pokus získavajú súťažiaci finančnú odmenu.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Vernon De Marco po víťazstve v Podbrezovej.
Názory trénerov po zápase 2. kola nadstavby Fortuna ligy o titul FK Železiarne Podbrezová – ŠK Slovan Bratislava (1:2).
FK Železiarne Podbrezová – ŠK Slovan Bratislava 1:2.

Neprehliadnite

Zabezpečte si svoju vstupenku na osemfinále.
Cena vstupenky do sektoru hostí je 26 eur a do prvej kategórie na hlavnú tribúnu 76 eur.
Tešíme sa na vás vo štvrtok 2. marca o 16:30 na Tehelnom poli.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.