Úvod Správy Fortuna liga Dominik Greif a Tomáš Rybár s novými päťročnými zmluvami

Dominik Greif a Tomáš Rybár s novými päťročnými zmluvami

ŠK Slovan Bratislava predĺžil zmluvy s dvojicou mladých talentovaných brankárov.

Najúspešnejší slovenský klub má v súčasnosti vo svojich radoch hneď niekoľko talentovaných brankárov, ktorí sú zároveň slovenskými mládežníckymi reprezentantmi. Vedenie belasých najnovšie podpísalo nové päťročné kontrakty s Dominikom Greifom a Tomášom Rybárom.

„Títo mladí brankári sú prvými ´plodmi´ našej brankárskej školy, ktorú u nás rozbehol legendárny Alexander Vencel. Dominik Greif i Tomáš Rybár sú príkladom toho, že naši tréneri pracujú s brankármi na vysokej úrovni a mladí brankári v poslednej dobe urobili veľký pokrok. Obaja brankári majú do budúcna veľkú perspektívu a preto sme sa ich služby rozhodli poistiť novými päťročnými kontraktmi. Dominik v tejto sezóne odchytal všetky ligové zápasy A-mužstva, Tomáš zase ako osemnásťročný pravidelne chytá v seniorskej súťaži. Teším sa, že sme s týmito hráčmi podpísali nové zmluvy a verím, že sa naši mladí brankári budú naďalej zlepšovať,“ povedal viceprezident ŠK Slovan Bratislava Ivan Kmotrík ml.

Dvadsaťročný brankár Dominik Greif je veľkým prísľubom nielen pre Slovan Bratislava, ale aj pre celý slovenský futbal. V mladom veku má bohaté reprezentačné skúsenosti a vo Fortuna lige odchytal za belasých už 25 zápasov. Nastúpil aj vo finále Slovenského pohára 2016/17, v ktorom proti Skalici vychytal čisté konto. Dominik je súčasťou reprezentačného výberu do 21 rokov.

Osemnásťročný Tomáš Rybár už v predchádzajúcej sezóne pravidelne chytával za juniorku. V prebiehajúcej sezóne odchytal väčšinu duelov  v juniorke, no nastúpil aj za starší dorast, kam stále vekovo spadá. Prednosťami Rybára sú výborné fyzické dispozície, má totiž veľké rozpätie rúk a často býva úspešný v súbojoch zoči-voči. V súčasnosti patrí k náhradníkom v reprezentácii do 19 rokov.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Premiérový súťažný zápas na novom Tehelnom poli je vypredaný.
Mitch Apau utrpel v Dunajskej Strede nepríjemné zranenie.
Posledné desiatky vstupeniek v predaji na slávnostný otvárací zápas na Tehelnom poli.

Neprehliadnite

Dôležitá informácia - po derby s Trnavou bude spustená druhá vlna predaja permanentiek prostredníctvom ticketmedia.sk
SLOVAN TV pripravil pre svojich fanúšikov druhú časť minirelácie pod názvom “NÁZOR EXPERTA“. Každý týždeň budeme pre vás pripravovať a pýtať sa klubových legiend a bývalých hráčov Slovana ich názory a očakávania pred ligovým zápasom. V druhom dieli pred zápasom so Sereďou sme vyspovedali Jozefa Valachoviča.
Premiérový súťažný zápas na novom Tehelnom poli je vypredaný.

Klubové trofeje

Platinoví partneriPlatinum partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.