Úvod Správy Fanúšikovia Na derby fanzóna a koncert Zóny A!

Na derby fanzóna a koncert Zóny A!

Už v nedeľu sa odohrá 138. derby medzi ŠK Slovan Bratislava a FC Spartak Trnava.

Blíži sa 138. derby najväčších rivalov. V nedeľu 19. novembra o 14.00 h zvedú ŠK Slovan Bratislava a FC Spartak Trnava boj o dôležité ligové body i prestíž. Pre fanúšikov sme pripravili sprievodné aktivity k tomuto výnimočnému zápasu.

Fanzóna

Pri hlavnom vstupe na štadión sa bude nachádzať fanzóna, ktorú otvoríme už dve hodiny pred úvodným výkopom. Vo veľkokapacitnom stane (35 x 15 metrov) nájdu fanúšikovia všetko na jednom mieste. Keďže zápas sa hrá krátko po obede, bude pripravený aj nedeľný obed – chutný divinový guláš, ktorý zasýti i zahreje. Podávať sa bude aj teplý čaj, pivo a kofola.

Koncert Zóny A

Pred zápasom je pre fanúšikov pripravený jedinečný koncert legendárnej bratislavskej hudobnej skupiny Zóna A. Starší slovanisti určite vedia, že basgitarista skupiny Peter „Ozi“ Hurtig je jednou z výrazných postáv fanúšikovských zoskupení z deväťdesiatych rokov. Zóna A zahrá vo fanzóne svoje známe hity a my pevne veríme, že pred zápasom navodí dobrú atmosféru. Začiatok koncertu je naplánovaný na 12.45 h.

Po koncerte sa s členmi Zóny A môžete odfotiť na pamiatku vo fotokútiku.

Tipovačka a stolný futbal

Vo fanzóne prebehne tradičná tipovačka na polčasový výsledok, v ktorej môžete vyhrať zaujímavé ceny. Rovnako sa môžete s kamarátmi zabaviť pri zápasoch v stolnom futbale.

Futbalmania

Na derby pozývame aj najmenších fanúšikov a ich rodičov. Pre tých bude v rámci projektu Futbalmania vyhradený rodinný sektor C1. Deti sa vo fanzóne môžu tešiť na FUTBOXarénu a na detský nafukovací hrad. V rodinnom sektore budú pre deti pripravené deky a podsedáky, aby sa zahrali aj v chladnejšom počasí.

Prekvapenie

Počas týždňa sa môžete tešiť na ďalšie zaujímavé marketingové aktivity súvisiace s derby zápasom. Pre všetkých fanúšikov Slovana pripravujeme aj súťaž o výnimočnú cenu. Pre viac informácií sledujte naše oficiálne komunikačné kanály.

Foto: Namestovo.info

Slovan TV
Aktuálne novinky
V stredu prebehol na novom štadióne na Tehelnom poli ďalší kontrolný deň.
Prvý jarný domáci zápas odohráme na novom štadióne na Tehelnom poli.
Každý týždeň prinášame spomienky bývalých výnimočných hráčov Slovana na legendárny štadión Tehelné pole, ktorý znovu ožije v najmodernejšom prevedení.

Neprehliadnite

Prvý jarný domáci zápas odohráme na novom štadióne na Tehelnom poli.
Každý týždeň prinášame spomienky bývalých výnimočných hráčov Slovana na legendárny štadión Tehelné pole, ktorý znovu ožije v najmodernejšom prevedení.
Slovan podpísal nové profesionálne zmluvy so štyrmi mladými hráčmi.

Klubové trofeje

Platinoví partneriPlatinum partners

© 2018 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.