Úvod Správy Aktuality Na derby fanzóna a koncert Zóny A!

Na derby fanzóna a koncert Zóny A!

Už v nedeľu sa odohrá 138. derby medzi ŠK Slovan Bratislava a FC Spartak Trnava.

Blíži sa 138. derby najväčších rivalov. V nedeľu 19. novembra o 14.00 h zvedú ŠK Slovan Bratislava a FC Spartak Trnava boj o dôležité ligové body i prestíž. Pre fanúšikov sme pripravili sprievodné aktivity k tomuto výnimočnému zápasu.

Fanzóna

Pri hlavnom vstupe na štadión sa bude nachádzať fanzóna, ktorú otvoríme už dve hodiny pred úvodným výkopom. Vo veľkokapacitnom stane (35 x 15 metrov) nájdu fanúšikovia všetko na jednom mieste. Keďže zápas sa hrá krátko po obede, bude pripravený aj nedeľný obed – chutný divinový guláš, ktorý zasýti i zahreje. Podávať sa bude aj teplý čaj, pivo a kofola.

Koncert Zóny A

Pred zápasom je pre fanúšikov pripravený jedinečný koncert legendárnej bratislavskej hudobnej skupiny Zóna A. Starší slovanisti určite vedia, že basgitarista skupiny Peter „Ozi“ Hurtig je jednou z výrazných postáv fanúšikovských zoskupení z deväťdesiatych rokov. Zóna A zahrá vo fanzóne svoje známe hity a my pevne veríme, že pred zápasom navodí dobrú atmosféru. Začiatok koncertu je naplánovaný na 12.45 h.

Po koncerte sa s členmi Zóny A môžete odfotiť na pamiatku vo fotokútiku.

Tipovačka a stolný futbal

Vo fanzóne prebehne tradičná tipovačka na polčasový výsledok, v ktorej môžete vyhrať zaujímavé ceny. Rovnako sa môžete s kamarátmi zabaviť pri zápasoch v stolnom futbale.

Futbalmania

Na derby pozývame aj najmenších fanúšikov a ich rodičov. Pre tých bude v rámci projektu Futbalmania vyhradený rodinný sektor C1. Deti sa vo fanzóne môžu tešiť na FUTBOXarénu a na detský nafukovací hrad. V rodinnom sektore budú pre deti pripravené deky a podsedáky, aby sa zahrali aj v chladnejšom počasí.

Prekvapenie

Počas týždňa sa môžete tešiť na ďalšie zaujímavé marketingové aktivity súvisiace s derby zápasom. Pre všetkých fanúšikov Slovana pripravujeme aj súťaž o výnimočnú cenu. Pre viac informácií sledujte naše oficiálne komunikačné kanály.

Foto: Namestovo.info

Slovan TV
Aktuálne novinky
Belasí prehrali v prvom zápase na turnaji v Benátkách s Mladou Boleslavou po penaltovom rozstrele.

Neprehliadnite

ŠK Slovan Bratislava prijal ponuku Slavie Praha na odohranie prestížneho prípravného zápasu.
Súperom belasých v 1. predkole Európskej ligy 2018/19 bude moldavský tím FC Milsami Orhei.
Nová posila Dejan Dražič v prvom rozhovore po príchode do Slovana Bratislava.

Klubové trofeje

Platinoví partneriPlatinum partners

© 2017 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.