Úvod Správy Aktuality V charitatívnej dražbe sa vyzbieralo takmer tritisíc eur

V charitatívnej dražbe sa vyzbieralo takmer tritisíc eur

Výťažok z dražby poputuje na pomoc deťom bojujúcim s onkologickými ochoreniami.

V nedeľu večer sa odohrala poriadna dráma. Tentoraz však nie na športovom poli. Desiatky záujemcov sa v dražbe „pobili“ o špeciálne dresy ŠK Slovan Bratislava, v ktorých naši futbalisti nastúpili v Dunajskej Strede.

Priebeh on-line dražby bol počas celého týždňa veľmi zaujímavý a podľa očakávaní vyvrcholil v posledných minútach. Fanúšikovia sa navzájom prebíjali a neustále zvyšovali ponuky za dresy svojich obľúbených hráčov. V dražbe sme zaznamenali celkovo 612 prihodení!

Fanúšikovia vydražili osemnásť dresov a jednu špeciálnu mikinu za úctyhodných 2912 eur. Za najvyššiu sumu bol vydražený dres Aleksandara Čavrič, za ktorého bol fanúšik s nickom „Milanko11“ ochotný zaplatiť 300 eur. Za Čavričom nasledoval dres Róberta Vitteka, ktorý si „Marcelo27“ vydražil za 262 eur a tretí bol dres Mitchella Scheta, ktorý získal „Vlado 18“ za 178 eur.

Celý výťažok z tejto dražby bude poukázaný OZ Deťom pre život, ktoré pomáha deťom bojujúcim s onkologickými ochoreniami. ŠK Slovan s týmto občianskym združením zároveň už deväť rokov spolupracuje pri podujatí Vianočná kvapka krvi.

„Chceli sme, aby sa špeciálne dresy so štátnym symbolom na hrudi a názvom zápasu dostali priamo k fanúšikom, a to prostredníctvom dražby. Cieľom bolo, aby sa všetky finančné prostriedky z dražby venovali tým, ktorí ich potrebujú. Všetky financie poukážeme na účet OZ Deťom pre život, ktoré už desať rokov pomáha deťom bojujúcim s onkologickými ochoreniami. Som rád, že aj napriek tomu, že sme tento zápas prehrali, ľudia prejavili o dresy záujem a vo veľkom počte sa zapojili do dražby. Všetkým, ktorí dražili, patrí veľká vďaka, pretože pomohli dobrej veci. Počas budúceho týždňa zrealizujeme stretnutie s úspešnými dražiteľmi, hráči im dresy osobne odovzdajú a podpíšu. Dražitelia získajú aj ďakovaný certifikát za to, že takto pomohli tým, ktorí to potrebujú,“ povedal marketingový riaditeľ klubu Tomáš Straka.

Slovan TV
Fanshop
Aktuálne novinky
Naši juniori odohrajú zaujímavý prípravný zápas.
Najzaujímavejšie momenty víťazného zápasu.
Dominik Greif v derby vychytal svoje prvé čisté konto v sezóne.

Neprehliadnite

Futbalistky Slovana sa s kalendárnym rokom rozlúčili víťazstvom.
Prehľad výsledkov mládežníckych tímov ŠK Slovan počas uplynulého týždňa.
Najzaujímavejšie momenty víťazného zápasu.

Klubové trofeje

Platinoví partneriPlatinum partners

© 2017 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.