Úvod Správy Aktuality V charitatívnej dražbe sa vyzbieralo takmer tritisíc eur

V charitatívnej dražbe sa vyzbieralo takmer tritisíc eur

Výťažok z dražby poputuje na pomoc deťom bojujúcim s onkologickými ochoreniami.

V nedeľu večer sa odohrala poriadna dráma. Tentoraz však nie na športovom poli. Desiatky záujemcov sa v dražbe „pobili“ o špeciálne dresy ŠK Slovan Bratislava, v ktorých naši futbalisti nastúpili v Dunajskej Strede.

Priebeh on-line dražby bol počas celého týždňa veľmi zaujímavý a podľa očakávaní vyvrcholil v posledných minútach. Fanúšikovia sa navzájom prebíjali a neustále zvyšovali ponuky za dresy svojich obľúbených hráčov. V dražbe sme zaznamenali celkovo 612 prihodení!

Fanúšikovia vydražili osemnásť dresov a jednu špeciálnu mikinu za úctyhodných 2912 eur. Za najvyššiu sumu bol vydražený dres Aleksandara Čavrič, za ktorého bol fanúšik s nickom „Milanko11“ ochotný zaplatiť 300 eur. Za Čavričom nasledoval dres Róberta Vitteka, ktorý si „Marcelo27“ vydražil za 262 eur a tretí bol dres Mitchella Scheta, ktorý získal „Vlado 18“ za 178 eur.

Celý výťažok z tejto dražby bude poukázaný OZ Deťom pre život, ktoré pomáha deťom bojujúcim s onkologickými ochoreniami. ŠK Slovan s týmto občianskym združením zároveň už deväť rokov spolupracuje pri podujatí Vianočná kvapka krvi.

„Chceli sme, aby sa špeciálne dresy so štátnym symbolom na hrudi a názvom zápasu dostali priamo k fanúšikom, a to prostredníctvom dražby. Cieľom bolo, aby sa všetky finančné prostriedky z dražby venovali tým, ktorí ich potrebujú. Všetky financie poukážeme na účet OZ Deťom pre život, ktoré už desať rokov pomáha deťom bojujúcim s onkologickými ochoreniami. Som rád, že aj napriek tomu, že sme tento zápas prehrali, ľudia prejavili o dresy záujem a vo veľkom počte sa zapojili do dražby. Všetkým, ktorí dražili, patrí veľká vďaka, pretože pomohli dobrej veci. Počas budúceho týždňa zrealizujeme stretnutie s úspešnými dražiteľmi, hráči im dresy osobne odovzdajú a podpíšu. Dražitelia získajú aj ďakovaný certifikát za to, že takto pomohli tým, ktorí to potrebujú,“ povedal marketingový riaditeľ klubu Tomáš Straka.

Slovan TV
Fanshop
Aktuálne novinky
Aleksandar Čavrič strelil v Michalovciach svoj piaty gól v sezóne.
Názory trénerov po zápase 20. kola Fortuna ligy MFK Zemplín Michalovce – ŠK Slovan Bratislava (1:1).
ŠK Slovan Bratislava v 20. kole Fortuna ligy remizoval v Michalovciach 1:1.

Neprehliadnite

Výstavba nového štadióna na Tehelnom poli utešene napreduje.
Už o tri týždne sa začína jarná časť sezóny, buďte pri tom aj vy!
Priaznivé počasie praje výstavbe Tehelného pola, aktuálny stav si pozrite na fotografiách.

Klubové trofeje

Platinoví partneriPlatinum partners

© 2017 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.