Úvod Správy Prípravné zápasy V modelovanom prípravnom zápase víťazstvo áčka + VIDEO

V modelovanom prípravnom zápase víťazstvo áčka + VIDEO

A-mužstvo Slovana Bratislava zdolalo v modelovanom prípravnom zápase juniorku tesne 4:3.

Poslednú reprezentačnú prestávku v roku 2017 si naši futbalisti spestrili prípravným zápasom medzi A-mužstvom a juniorkou. V zaujímavom meraní síl padlo až sedem gólov a zrodilo sa tesné víťazstvo prvého tímu.

Tréner Martin Ševela splnil svoj predzápasový zámer poskytnúť hráčom z A-mužstva čo najviac zápasových minút. Preto nastúpili Juraj Kotula, Filip Oršula a Róbert Vittek od začiatku za juniorku, aby neskôr prešli do prvého tímu.

Na hlavnej hracej ploche štadióna Pasienky sa začalo zostra. Už v 4. min vyslal Chouchoumis pekný krížny center na pravú stranu Marešovi, ktorý z voleja prekonal brankára Trnovského – 1:0. Zakrátko Mareš pekne nabil Droppovi, ktorý zo šestnástky tesne minul bránu. Juniorka posilnená o hráčov áčka vyrovnala v 19. min, keď Charin zblízka obstrelil Rybára – 1:1. Tesne pred uplynutím úvodnej polhodiny sa juniori dokonca ujali vedenia. Tereščenko využil zaváhanie obrany a v súboji zoči-voči umiestnil loptu povedľa Rybára – 1:2. Svižný futbal pokračoval, o päť minút neskôr totiž Čavričova tečovaná strela zapadla do ľavého horného rohu brány – 2:2. V 40. min Vittek parádne vysunul napravo Hrnčára, ten prešprintoval do šestnástky a vystrelil pekne k bližšej žrdi – 2:3.

Cez prestávku prešli Vittek a Kotula do A-mužstva, naopak, Čikoš a Čavrič hrali za juniorku. V druhom dejstve oplývali väčšou iniciatívou hráči prvého tímu, ktorí sa tlačili za vyrovnaním. Juniorka mala za stavu 2:3 veľkú šancu, keď Čavrič vysunul Petráša, ktorého v samostatnom nájazde Rybár vychytal. Prvému tímu sa podarilo vyrovnať v 65. min, keď Chouchoumis opäť pekne centroval na zadnú žrď a Vittek doklepol do siete – 3:3. O päť minút neskôr dosiahol Róbert Vittek rozhodujúci gól zápasu, keď dorazil do siete strelu Charina – 4:3.

 

ŠK Slovan Bratislava A – ŠK Slovan Bratislava juniori 4:3 (2:3)

Góly: 4. Mareš, 34. Čavrič, 65. a 70. Vittek – 19. Charin, 29. Tereščenko, 40. Hrnčár

Rozhodovali: Chromý – Roszbeck, Vician

Zostavy I. polčas:

Slovan A: Rybár – Čikoš, Sekulič, Rundič, Chouchoumis – Droppa, Savičevič – Hološko, Damnjanovič (10. Oršula), Čavrič - Mareš

Slovan juniori: Trnovský – Kočík, Ondruš, Antálek, Kotula – Zemko – Oršula (10. Hrnčár), Mašulovič, Charin – Tereščenko – Vittek

Zostavy II. polčas:

Slovan A: Rybár – Kotula, Sekulič, Rundič, Chouchoumis – Savičevič – Oršula, Hološko, Charin – Mareš – Vittek

Slovan juniori: Trnovský – Kočík, Ondruš, Antálek, Čikoš – Zemko – Čavrič, Mašulovič, Hrnčár – Tereščenko – Petráš

Slovan TV
Aktuálne novinky
V stredu prebehol na novom štadióne na Tehelnom poli ďalší kontrolný deň.
Prvý jarný domáci zápas odohráme na novom štadióne na Tehelnom poli.
Každý týždeň prinášame spomienky bývalých výnimočných hráčov Slovana na legendárny štadión Tehelné pole, ktorý znovu ožije v najmodernejšom prevedení.

Neprehliadnite

Prvý jarný domáci zápas odohráme na novom štadióne na Tehelnom poli.
Každý týždeň prinášame spomienky bývalých výnimočných hráčov Slovana na legendárny štadión Tehelné pole, ktorý znovu ožije v najmodernejšom prevedení.
Slovan podpísal nové profesionálne zmluvy so štyrmi mladými hráčmi.

Klubové trofeje

Platinoví partneriPlatinum partners

© 2018 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.