Úvod Správy Fortuna liga Hološko: Trénerovi som nevynadal

Hološko: Trénerovi som nevynadal

Filip Hološko dementuje medializované informácie o tom, že mal po zápase so Senicou vynadať trénerovi Vukomanovičovi.

Dnes dopoludnia prebehli niektorými médiami informácie o tom, že Filip Hološko mal po remíze so Senicou „vulgárne vynadať“ bývalému trénerovi Ivanovi Vukomanovičovi. Filip po tom, ako si tieto články prečítal, zostal v šoku a okamžite sa k nim chcel vyjadriť. Je to totiž absolútna lož.

„Dnes som si na internete prečítal, že som po zápase so Senicou vulgárne vynadal trénerovi Vukomanovičovi. To vôbec nie je pravda! Ja som sa po zápase s trénerom nestretol. Tréner potom ani nebol v kabíne, takže neviem, kto si takúto lož vymyslel. Hnevá ma to a nenechám to len tak bez odozvy. Rozmýšľam, že podniknem aj právne kroky, pretože bolo poškodené moje meno. Nie je v mojej povahe, že by som sa takto zachoval voči trénerovi a dôrazne odmietam, že by som mu niečo vulgárne povedal,“ vyhlásil Filip Hološko na margo nepravdivých informácií. Pre kompletnosť informácií je dôležité uviesť aj to, že tréner Vukomanovič sa okamžite po skončení zápasu zúčastnil na tlačovej konferencii, preto nebol bezprostredne po jeho konci medzi hráčmi v kabíne.

„Je pravda, že po zápase sme si vymenili pár názorov s Jakubom Marešom. Priznávam, že som naňho trochu verbálne vyskočil. Jakub prišiel po zápase do kabíny a smerom k celému mužstvu povedal, že nemôžeme dostať také dva rýchle góly. Ja som to obrátil na niečo iné a slovne som naňho vyletel. Dnes, keď sa bol s nami tréner Vukomanovič v kabíne rozlúčiť, som pred celou kabínou vstal a vzal si slovo. Jakubovi som sa ospravedlnil, on si totiž kritiku z mojej strany nezaslúžil, na ihrisku z nás všetkých drie asi najviac, je lídrom a dal jedenásť gólov. Zároveň som povedal, že posledné výsledky ležia vo veľkej miere aj na pleciach nás hráčov. Tím netvoria len kvalitní hráči, tím tvoria ľudia, ktorí sú ochotní makať jeden za druhého a bojovať. Ak toto dáme dokopy a budeme vystupovať ako jeden tím, tak môžeme byť úspešní,“ dodal Filip Hološko.

Nie je možné, aby mienkotvorné médiá prebrali informáciu zo statusu na sociálnej sieti a bez akéhokoľvek ďalšieho overenia ju vydávali za pravdivú. To, že si určité médiá túto informáciu nijako neoverili a ani nedali Filipovi Hološkovi priestor na vyjadrenie, je neprofesionálne a nespĺňa základné princípy novinárskeho kódexu.

 

Slovan TV
Aktuálne novinky
Belasí sa v predposlednom kole základnej časti predstavia v Nitre.
Belasí sú už istými víťazmi základnej časti a do nadstavby o titul pôjdu z prvého miesta.
Dávid Holman v rozhovore po zápase s Trenčínom.

Neprehliadnite

Súčasťou najúspešnejšieho slovenského klubu sa stal účastník majstrovstiev sveta 2010 i majstrovstiev Európy 2016 a rodený Bratislavčan Vladimír Weiss ml. Vlado vitaj na Tehelnom poli 💙⚽️
Pokladňa sa nachádza hneď za B-tribúnou od Bajkalskej ulice.
Dnes sa v priestoroch Tehelného poľa uskutočnila tlačová konferencia ŠK Slovan Bratislava.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.