Úvod Správy Fortuna liga Belasí v závere jesene štyrikrát na televíznych obrazovkách

Belasí v závere jesene štyrikrát na televíznych obrazovkách

Naši futbalisti sa v závere jesene štyrikrát predstavia pred televíznymi kamerami.

Jesenná časť Fortuna ligy vyvrcholí v priebehu novembra a decembra záverečnými piatimi kolami. Tieto zápasy budú mimoriadne dôležité, pretože sa v nich bude kryštalizovať šestica tímov, ktoré si na jar zahrajú o majstrovský titul. Belasí v tejto šestke rozhodne nechcú chýbať.

Novembrový program odštartuje tradičný šláger v Dunajskej Strede, kde sa slovanisti predstavia v piatok 3. novembra o 18.00 h. Zápas sa na piatkový termín presunul z dôvodu konania župných volieb (tie sú na programe v sobotu 4. novembra). Prestížny duel na Žitnom ostrove odvysiela RTVS na Dvojke.

Po súboji v Dunajskej Strede je na programe reprezentačná prestávka. Tá sa bude niesť v znamení očakávania 138. pokračovania najslávnejšieho slovenského derby. ŠK Slovan Bratislava privíta svojho najväčšieho rivala FC Spartak Trnava v nedeľu 19. novembra o 14.00 h. Tento duel odvysiela v priamom prenose televízia 213.

Následne sa belasí predstavia v Podbrezovej, kde naposledy vyhrali 3:2. Šlágrom decembrového programu rozhodne bude súboj Slovan – Trenčín, v ktorom vždy padá veľa gólov. V pamäti fanúšikov určite zostáva zápas z februára, v ktorom sme Trenčín po dramatickej prestrelke zdolali 4:3. Zápas s Trenčínom je na programe v sobotu 2. decembra o 15.00 h na Pasienkoch a naživo ho prinesie RTVS.

Jesenný program uzavrie ďalší atraktívny duel na ihrisku Ružomberka. Bude to vôbec posledný zápas jesennej časti Fortuna ligy. Zápas Ružomberok – Slovan sa odohrá v nedeľu 10. decembra o 14.00 h a to aj pred kamerami televízie 213.

Na jar sú na programe zostávajúce tri kolá základnej časti, v ktorých belasí postupne pocestujú do Michaloviec, potom doma privítajú Žilinu a základnú časť uzavrú v Nitre. Jarná časť sa začína 17. februára 2018.

 

Aktualizovaný program ligových zápasov ŠK Slovan Bratislava na november a december:

15. kolo: FC DAC 1904 Dunajská Streda – ŠK Slovan Bratislava, v piatok 3. novembra o 18.00 h na RTVS

16. kolo: ŠK Slovan Bratislava – FC Spartak Trnava, v nedeľu 19. novembra o 14.00 h na 213

17. kolo: FK Železiarne Podbrezová – ŠK Slovan Bratislava, v sobotu 25. novembra o 14.00 h

18. kolo: ŠK Slovan Bratislava – AS Trenčín, v sobotu 2. decembra o 15.00 h na RTVS

19. kolo: MFK Ružomberok – ŠK Slovan Bratislava, v nedeľu 10. decembra o 14.00 h na 213

 

Slovan TV
Aktuálne novinky
V stredu prebehol na novom štadióne na Tehelnom poli ďalší kontrolný deň.
Prvý jarný domáci zápas odohráme na novom štadióne na Tehelnom poli.
Každý týždeň prinášame spomienky bývalých výnimočných hráčov Slovana na legendárny štadión Tehelné pole, ktorý znovu ožije v najmodernejšom prevedení.

Neprehliadnite

Prvý jarný domáci zápas odohráme na novom štadióne na Tehelnom poli.
Každý týždeň prinášame spomienky bývalých výnimočných hráčov Slovana na legendárny štadión Tehelné pole, ktorý znovu ožije v najmodernejšom prevedení.
Slovan podpísal nové profesionálne zmluvy so štyrmi mladými hráčmi.

Klubové trofeje

Platinoví partneriPlatinum partners

© 2018 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.