Úvod Správy Mládež V derby víťazstvo i prehra

V derby víťazstvo i prehra

Prehľad výsledkov mládežníckych tímov ŠK Slovan počas uplynulého týždňa.

Dorastenci Slovana v minulom týždni dohrávali odložené zápasy z úvodu sezóny. Naši starší dorastenci cestovali naprieč Slovenskom do Bardejova, kde od začiatku potvrdzovali víťazné ambície. Belasí už v 18. min viedli 3:0 a napokon z toho bol ich najvyšší triumf v doterajšom priebehu sezóny – 6:0. Žiaľ, v sobotňajšom domácom stretnutí s Ružomberkom sa im už na tento úspešný výsledok nepodarilo nadviazať. Dvojgólové manko z prvého polčasu po zmene strán už iba znížili a prehrali 1:2.

Mladší dorastenci Slovana cestovali v stredu na derby do Trnavy. Naša U17 do zápasu vstúpila výborne a do polovice prvého polčasu strelila dva góly. V ďalšom priebehu však dovolila súperovi otočiť stav, keď rozhodujúci gól na 2:3 inkasovala v predposlednej minúte. Aj belasá U16 začala ideálne a už v 5. min otvorila skóre. Svoj náskok ešte v 66. min poistila a zápas doviedla do víťazného konca.

Prehľad výsledkov mládežníckych tímov ŠK Slovan počas uplynulého týždňa:

Slovan U19 – I. liga staršieho dorastu

2. kolo

Partizán Bardejov – ŠK Slovan 0:6 (0:3) – Strelec, Haramia 2, Potoma, Hudák

Zostava Slovana: Trnovský – Kočik, Čech, Jakub Lacko, Majling, Habodasz, T. Németh, Potoma (72. T. Nagy), Herman (78. Hudák), Haramia (60. Pochylý), Strelec

8. kolo

ŠK Slovan – MFK Ružomberok 1:2 (0:2) – Jakub Baláž

Zostava Slovana: Trnovský – Majling, Čech, Jakub Lacko, R. Nagy, Habodasz (46. Jakub Baláž), T. Németh, Potoma (67. T. Nagy), Livora (60. Leginus), Haramia, Strelec