Úvod Správy Odveta bude náročná, pomôžte aj vy!

Odveta bude náročná, pomôžte aj vy!

Naše ženy prehrali v prvom súboji o titul v Šali 1:2, no pred sobotňajšou odvetou sa rozhodne nevzdávajú.

Futbalistky ŠK Slovan Bratislava prehrali v stredu v prvom finálovom dueli play-off najvyššej slovenskej súťaže v Šali 1:2 (0:1).

"Sme sklamaní, zápas sme nezvládli predovšetkým po psychickej stránke. Oba góly sme inkasovali po našich veľkých chybách. Prvý polčas nám nevyšiel, ale po prestávke sa náš výkon zlepšil. Vyrovnali sme na 1:1 a mali sme hru pod kontrolou. Namiesto toho, aby sme pridali ďalší gól, prípadne góly, však skóroval súper v 82. minúte po brejku. Prehra 1:2 nie je ideálnou východiskovou pozíciou do odvety, ale ani zďaleka nie je nič stratené a sme odhodlaní zabojovať na domácom trávniku o titul. Väčšia kvalita je na našej strane, nezostáva nám nič iné ako pripraviť sa čo najlepšie na sobotňajší zápas a potvrdiť to na ihrisku. Verím, že nás príde povzbudiť čo najviac fanúšikov. Dievčatám by to určite veľmi pomohlo a za celoročnú prácu by si to aj zaslúžili," povedal tréner žien Slovana Martin Pacholek.

K slovám nášho kouča sa pridávame aj my a srdečne vás všetkých pozývame na odvetný zápas, ktorý sa hrá už v sobotu 11. júna o 15.00 h na ihrisku na Bajkalskej ulici (za Tromi vežami). Vstup je voľný. Veríme, že aj s podporou fanúšikov sa naším hráčkam podarí získať tretí titul v rade.

Prvé finále play-off I. ligy žien:
FK Slovan Duslo Šaľa - ŠK Slovan Bratislava 2:1 (1:0) - gól ŠK Slovan: Škorvánková