Úvod Správy Eventy Slovan sa zúčastní na akcii Bratislava športujúce mesto

Slovan sa zúčastní na akcii Bratislava športujúce mesto

K Slovan Bratislava sa aktívne zapojí do 3. ročníka podujatia Bratislava športujúce mesto.

Podujatie Bratislava športujúce mesto sa v nedeľu 24. septembra 2017 dočká svojho tretieho ročníka. ŠK Slovan Bratislava je opäť hrdým partnerom akcie a pre širokú verejnosť pripravuje zaujímavé športové aktivity.

Na podujatí Bratislava športujúce mesto sa návštevníci z radov širokej verejnosti môžu tešiť na celodenný program, ktorý spestrí viac než päťdesiat športových aktivít a tréningov. Celodenné podujatie sa uskutoční v nedeľu 24. septembra od 10.00 h v Sade Janka Kráľa a priestoroch OC Aupark. Začína sa ním Európsky týždeň športu, ktorý sa bude niesť v duchu medziškolskej súťaže na bratislavských školách.

Slovan Bratislava sa zúčastní aj na treťom ročníku podujatia a pre verejnosť pripravuje zaujímavé športové aktivity. Počas celého dňa bude v Sade Janka Kráľa otvorený náš prezentačný stánok. Návštevníkom budú k dispozícii naši mládežnícki tréneri, ktorí pre deti pripravujú zajímavé futbalové aktivity. Rodičia zároveň budú môcť zapísať svojich najmenších do výberu do prípraviek ŠK Slovan.

Vstup na podujatie Bratislava športujúce mesto je voľný. Organizátori pripravujú pitný režim pre všetkých zúčastnených, k dispozícii budú aj stánky so zdravou výživou. Pozývame vás, aby ste v nedeľu strávili pekný športový deň aj pri aktivitách, ktoré pre vás pripravuje ŠK Slovan.

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Vydražte si dresy a pomôžte dobrej veci.
Permanentky na novú sezónu 2024/25.
Viacero individuálnych ocenení pre belasých.

Neprehliadnite

Pozývame vás na Tehelné pole.
Vydražte si dresy a pomôžte dobrej veci.
Permanentky na novú sezónu 2024/25.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.