Úvod Správy Fanúšikovia Na zápase s Ružomberkom sa môžete tešiť na fanzónu

Na zápase s Ružomberkom sa môžete tešiť na fanzónu

Fanzóna sa bude nachádzať pri vstupe na štadión a bude otvorená už dve hodiny pred úvodným výkopom.

Belasí v sobotu odohrajú ďalší atraktívny duel. Privítajú Ružomberok, ktorý sa v minulej sezóne umiestnil na treťom mieste tabuľky a pravidelne bojuje o pohárové priečky. Fanúšikovia Slovana sa môžu tešiť na atraktívnu fanzónu.

Fanzóna sa bude nachádzať na tradičnom mieste bezprostredne pri hlavnom vstupe na štadión. Pre fanúšikov bude otvorená už dve hodiny pred úvodným výkopom zápasu, ktorý je stanovený na 17.30 h.

Vo veľkokapacitnom stave sa môžete opäť tešiť na chutné občerstvenie a dobré pivo či kofolu. Celým programom bude sprevádzať moderátor a DJ.
Vo fanzóne budú pripravené atrakcie, kde sa fanúšikovia môžu zabaviť a vyhrať zaujímavé ceny. Pripravený je turnaj v stolnom futbale, tipovačka na polčasový výsledok a historický kvíz o Slovane Bratislava.

Novinkou je tzv. FUTBOX Battle Challenge. Jedná sa o turnaj vo FUTBOXe, ktorého sa môžu zúčastniť maximálne ôsmi ľudia a pozostáva z troch zaujímavých disciplín – hra jeden proti jednému, tzv. „prihrávkovaná“ s dvoma loptami a „olee FUTBOX,“ pri ktorom je cieľom dať súperovi „jasle.“ Súťažiť sa bude o hlavnú cenu a to poukaz v hodnote 100 Eur v špecializovanej predajni na futbal a doplnky FUTBALSHOP.SK a ďalšie suveníry od ŠK Slovan.

REGISTRÁCIA DO TURNAJA

Ak sa chcete prihlásiť na FUTBOX Battle Challenge, tak pošlite mail so svojimi kontaktnými údajmi na fanusik@skslovan.com Samozrejme, FUBOX aréna bude po odohratí FUTBOX Battle Challenge voľne dostupná pre ďalších fanúšikov, ktorí budú mať záujem si zahrať futbal vo futboxovej aréne.

Pre našich najmenších fanúšikov je opäť pripravená detská nafukovacia atrakcia a maľovanie na tvár. Pre rodiny s deťmi je vyhradený sektor C1, kde v rámci projektu Futbalmania môžete využiť deky a podsedáky.

ŠK Slovan – MFK Ružomberok už v sobotu 16. septembra  o 17.30 h aj s atraktívnou fanzónou. Tešíme sa na vás!

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Spoznali sme potenciálneho súpera v 2. kvalifikačnom kole Ligy majstrov.
Spoznali sme nášho súpera v prvom kvalifikačnom kole Ligy majstrov.
Vstupenka na zápas bude platiť aj ako lístok na MHD.

Neprehliadnite

Vstupenky na zápas Slovan - Struga už v predpredaji cez APPKU.
Od dnešného dňa si môžete stiahnuť našu novú mobilnú aplikáciu.
Prvý rozhovor s našou treťou letnou posilou.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.