Úvod Správy Aktuality ŠK Slovan spúšťa novú webovú stránku

ŠK Slovan spúšťa novú webovú stránku

Predstavujeme vám novú webovú stránku ŠK Slovan Bratislava.

ŠK Slovan Bratislava pripravil pre fanúšikov novú webovú stránku, ktorá bola navrhnutá a vyvíjaná tak, aby zachytila najmodernejšie online trendy. Tešiť sa môžete na úplnú novinku v podobe tzv. zápasového servisu a na množstvo multimediálneho obsahu. Samozrejmosťou je responzívne zobrazovanie v smartfónoch a tabletoch.

Bližšie vám predstavíme novinky, ktoré naša nová webová stránka ponúka:

Grafika a dizajn

Unikátny dizajn webovej stránky je tradične ladený do našich klubových farieb. Novinkou je prehľadnejšie menu a jednoduchšie rozdelenie jednotlivých kategórií článkov. Pozorný návštevník webu si všimne, že k článkom sú priradené detailnejšie fotky vo vyššom rozlíšení než na „starom“ webe.

Zápasový servis

Úplnou novinkou je tzv. gamecenter, čiže zápasový servis. Tento zápasový servis je vytvorený ku každému súťažnému či prípravnému zápasu ŠK Slovan. Po kliknutí na ikonku zápasu nájdete všetky potrebné informácie na jednom mieste – články, štatistiky, sumár, zostavy, grafické rozostavenie, zostrih či link na živý prenos.

Zápasový servis je neustále aktualizovaný pridávaním novým článkov už pred samotným zápasom i bezprostredne po ňom. Fanúšik vďaka tejto novinke nájde na jednom mieste všetky informácie o tom, čo je pre každého slovanistu najdôležitejšie – o zápasoch.

Hráčske štatistiky

Na novom webe je výrazne rozšírená sekcia hráčskych štatistík. Pri každom hráčovi si môžete pozrieť, koľko odohral zápasov, minút, koľko dal gólov a taktiež koľkokrát asistoval na presný zásah spoluhráčovi. Góly a asistencie sa spočítavajú do tzv. bodov a fanúšik tak môže sledovať, ktorý hráč je celkovo najproduktívnejší.

Prehľadnejšie informácie  o vstupenkách

V kategórii „Vstupenky a ceny“ nájdete na novom webe prehľadné informácie o vstupenkách na najbližšie ligové zápasy ŠK Slovan. Ku každému zápasu je priradený link na zakúpenie vstupeniek on-line a taktiež informácia, kedy sa dajú vstupenky kúpiť priamo na štadióne.

Filtrovanie na stránke

Stránka obsahuje viacero filtrov vďaka čomu sa výrazne uľahčí a zrýchli vyhľadávanie informácii.

Responzívnosť na mobilné zariadenia

Nový web ŠK Slovan je plne respoznívny na mobilné zariadenia a tablety. Novinky z webu si tak budete môcť pohodlne prečítať aj na vašom smartfóne či tablete.


Želáme vám príjemné prehliadanie novej stránky.

ŠK Slovan Bratislava

Slovan TV
Aktuálne novinky
Rozhodnutie o zrušení Československého Superpohára považujeme za absolútne nevhodné riešenie danej situácie.
ŠK Slovan Bratislava podpísal trojročnú zmluvu s Mitchom Apauom.
Juniorky Slovana Bratislava obsadili tretie miesto na turnaji WFC Cup 2018.

Neprehliadnite

Súperom belasých v 1. predkole Európskej ligy 2018/19 bude moldavský tím FC Milsami Orhei.
Nová posila Dejan Dražič v prvom rozhovore po príchode do Slovana Bratislava.
Výber do prípraviek prebehol za účasti Dominiky Škorvánkovej a Róberta Maka.

Klubové trofeje

Platinoví partneriPlatinum partners

© 2017 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.