Úvod Správy Fanúšikovia ŠK Slovan spúšťa novú webovú stránku

ŠK Slovan spúšťa novú webovú stránku

Predstavujeme vám novú webovú stránku ŠK Slovan Bratislava.

ŠK Slovan Bratislava pripravil pre fanúšikov novú webovú stránku, ktorá bola navrhnutá a vyvíjaná tak, aby zachytila najmodernejšie online trendy. Tešiť sa môžete na úplnú novinku v podobe tzv. zápasového servisu a na množstvo multimediálneho obsahu. Samozrejmosťou je responzívne zobrazovanie v smartfónoch a tabletoch.

Bližšie vám predstavíme novinky, ktoré naša nová webová stránka ponúka:

Grafika a dizajn

Unikátny dizajn webovej stránky je tradične ladený do našich klubových farieb. Novinkou je prehľadnejšie menu a jednoduchšie rozdelenie jednotlivých kategórií článkov. Pozorný návštevník webu si všimne, že k článkom sú priradené detailnejšie fotky vo vyššom rozlíšení než na „starom“ webe.

Zápasový servis

Úplnou novinkou je tzv. gamecenter, čiže zápasový servis. Tento zápasový servis je vytvorený ku každému súťažnému či prípravnému zápasu ŠK Slovan. Po kliknutí na ikonku zápasu nájdete všetky potrebné informácie na jednom mieste – články, štatistiky, sumár, zostavy, grafické rozostavenie, zostrih či link na živý prenos.

Zápasový servis je neustále aktualizovaný pridávaním novým článkov už pred samotným zápasom i bezprostredne po ňom. Fanúšik vďaka tejto novinke nájde na jednom mieste všetky informácie o tom, čo je pre každého slovanistu najdôležitejšie – o zápasoch.

Hráčske štatistiky

Na novom webe je výrazne rozšírená sekcia hráčskych štatistík. Pri každom hráčovi si môžete pozrieť, koľko odohral zápasov, minút, koľko dal gólov a taktiež koľkokrát asistoval na presný zásah spoluhráčovi. Góly a asistencie sa spočítavajú do tzv. bodov a fanúšik tak môže sledovať, ktorý hráč je celkovo najproduktívnejší.

Prehľadnejšie informácie  o vstupenkách

V kategórii „Vstupenky a ceny“ nájdete na novom webe prehľadné informácie o vstupenkách na najbližšie ligové zápasy ŠK Slovan. Ku každému zápasu je priradený link na zakúpenie vstupeniek on-line a taktiež informácia, kedy sa dajú vstupenky kúpiť priamo na štadióne.

Filtrovanie na stránke

Stránka obsahuje viacero filtrov vďaka čomu sa výrazne uľahčí a zrýchli vyhľadávanie informácii.

Responzívnosť na mobilné zariadenia

Nový web ŠK Slovan je plne respoznívny na mobilné zariadenia a tablety. Novinky z webu si tak budete môcť pohodlne prečítať aj na vašom smartfóne či tablete.


Želáme vám príjemné prehliadanie novej stránky.

ŠK Slovan Bratislava

Nakupuj pohodlne na shop.skslovan.com
Slovan TV
Aktuálne novinky
Vydražte si dresy a pomôžte dobrej veci.
Permanentky na novú sezónu 2024/25.
Viacero individuálnych ocenení pre belasých.

Neprehliadnite

Pozývame vás na Tehelné pole.
Vydražte si dresy a pomôžte dobrej veci.
Permanentky na novú sezónu 2024/25.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2023 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.