Úvod Správy Ženy Na úvod dráma s víťazným koncom

Na úvod dráma s víťazným koncom

Trojbodový vstup do sezóny vyšiel aj našim ženám a juniorkám.

Prvé stretnutie v novom súťažnom ročníku už majú za sebou aj futbalistky Slovana. Naše ženy museli v zápase s Banskou Bystricou o tri body tvrdo bojovať. Duel druhého a štvrtého tímu z minulej sezóny rozhodla v prospech belasých Martina Šurnovská až v 84. minúte, keď sa jej konečne podarilo prelomiť obranu súpera a streliť jediný gól zápasu.

Naopak, juniorky Slovana vykročili za víťazstvom hneď v úvode. Už v prvej minúte otvorila skóre Nicola Chlepková a obhajkyne prvenstva napokon vyhrali hladko 4:0.