Úvod Správy Reprezentácia Greif, Božikov a Savičevič nominovaní do reprezentácií

Greif, Božikov a Savičevič nominovaní do reprezentácií

Traja hráči ŠK Slovan Bratislava budú v akcii počas septembrového asociačného termínu.

Po nedeľňajšom zápase s Podbrezovou je na programe prvá reprezentačná prestávka v ročníku 2017/18. Počas septembrového asociačného termínu si za reprezentačné výbery zahrajú traja hráči z prvého mužstva ŠK Slovan Bratislava – Dominik Greif, Vasil Božikov a Vukan Savičevič.

V novovytvorenej reprezentácii Slovenska do 21 rokov, ktorá sa bude snažiť nadviazať na výborné výsledky svojich predchodcov, má svoje miesto aj talentovaný brankár Dominik Greif. Súčasná  brankárska jednotka belasých sa nachádza v 24-člennej nominácii Pavla Hapala na kvalifikačné zápasy v Estónsku (1. septembra) a so Severným Írskom (5. septembra). Greif sa v úvodných dueloch kvalifikácie o postup na ME U21 2019 v Taliansku pobije o post brankárskej jednotky s Adamom Jakubechom a Marekom Rodákom.

Stabilnou súčasťou bulharskej reprezentácie je Vasil Božikov, ktorý sa zatiaľ v Slovane ukazuje ako výborná posila. Bezprostredne po svojom júlovom príchode odohral zápasy s Dunajskou Stredou i v Trnave a ukázal, že pre Slovan môže byť prínosom. Božikov odohral posledné štyri duely Bulharska v kvalifikácii na majstrovstvá sveta a dôveru dostal aj teraz. Nachádza sa v nominácii Bulharov na kvalifikačné zápasy so Švédskom (31. augusta) a Holandskom (3. septembra). Božikov je v reprezentácii na poste ľavého stopéra voľbou číslo jeden. Bulhari sú v nabitej skupine v konkurencii Holanďanov či Francúzov zatiaľ na štvrtom mieste.

Vukan Savičevič už v minulosti reprezentoval Čiernu Horu v juniorských kategóriách a debut si už odbil aj v A-mužstve. Vukan si vyslúžil nomináciu aj na septembrové kvalifikačné zápasy proti Kazachstanu (1. septembra) a Rumunsku (4. septembra). Čierna Hora má kvalifikáciu rozbehnutú dobre,  v E-skupine je zatiaľ druhá.

Slovan TV
Aktuálne novinky
ŠK Slovan zvíťazil v tréningovom zápase nad Sereďou 2:0.
Aktuálne informácie z A-tímu Slovana Bratislava.

Neprehliadnite

ŠK Slovan zvíťazil v tréningovom zápase nad Sereďou 2:0.
Súperom belasých v semifinále Slovnaft Cup-u bude FC ViOn Zlaté Moravce.
Vladimír Weiss ml. si dnes zatrénoval s belasými na Tehelnom poli.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.