Úvod Správy Vstupenky Vstupenky do Trnavy v predpredaji od štvrtka

Vstupenky do Trnavy v predpredaji od štvrtka

Vstupenky na derby do Trnavy si môžete zakúpiť na Pasienkoch v predpredaji od štvrtka popoludnia.

Najprestížnejší súboj na slovenských ligových trávnikoch sa blíži! Už v sobotu 19. augusta (výkop o 18.30 h) sa v Trnave odohrá 137. derby medzi Spartakom a Slovanom. V zápase dvoch mužstiev, ktoré sú po štyroch kolách na čelných priečkach tabuľky, nepôjde len o dôležité body, ale aj o prestíž. Belasí by veľmi radi zopakovali posledný duel v Trnave, keď v apríli vyhrali na pôde rivala rozdielom triedy 3:0.

Fanúšikovia Slovana si vstupenky do sektora hostí môžu zakúpiť v predpredaji na štadióne Pasienky v pokladnici č. 2 (od OC Polus) v týchto časoch:

Štvrtok 17. augusta medzi 16:00 a 19:00
Piatok 18. augusta medzi 16:00 a 19:00

Predaj vstupeniek bude prebiehať aj pred zápasom na trnavskom štadióne v pokladnici pred sektorom hostí. V Trnave sa budú dať vstupenky zakúpiť od 17:00 až do úvodného výkopu.

Cena vstupenky bola organizátorom zápasu stanovená na 10 Eur. Z dôvodu rozhodnutia organizátora sa vstupenky predávajú na meno a priezvisko. Počet vstupeniek, ktoré si môže v predpredaji či na pokladni zakúpiť jeden fanúšik, je neobmedzený. Ku každej vstupenke je však potrebné uviesť meno a priezvisko jej držiteľa.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Alen Ožbolt v rozhovore pred zápasom v Zlatých Moravciach.
Prinášame informácie pre fanúšikov, ktorí sa chystajú vycestovať a podporiť Slovan v Zlatých Moravciach.
Čo vám možno uniklo?

Neprehliadnite

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.