Úvod Správy Fortuna liga V nedeľu šláger s DAC, pre fanúšikov pripravujeme fanzónu

V nedeľu šláger s DAC, pre fanúšikov pripravujeme fanzónu

Slovanisti v nedeľu o 18.30 h privítajú tradičného rivala z Dunajskej Stredy. Pre návštevníkov zápasu sú pripravené zaujímavé aktivity.

Šlágrom víkendového 4. kola Fortuna ligy bude súboj medzi ŠK Slovan Bratislava a FC DAC 1904 Dunajská Streda. Oba tímy zhodne nazbierali sedem bodov za dve víťazstvá a jednu remízu. Belasí sú v priebežnej tabuľke druhí, DAC je na štvrtom mieste. V súboji s tradičným rivalom môžeme očakávať zaujímavý futbal a túžbu belasých oplatiť DAC-u aprílovú prehru zo Žitného ostrova. Úvodný výkop zápasu je na programe v nedeľu 13. augusta o 18.30 h.

Bude to 51. vzájomný ligový zápas Slovana a Dunajskej Stredy. Bilancia hovorí pre belasých, ktorí 30-krát vyhrali, v jedenástich prípadoch sa zrodila remíza a DAC zvíťazil deväťkrát. Belasým sa v Bratislave proti súperovi zo Žitného ostrova darí, v histórii československej či slovenskej ligy prehrali len dvakrát. V sezóne 2016/17 sme DAC doma dvakrát zdolali (3:2 a 1:0).

Fanzóna otvorená už dve hodiny pred zápasom

Pre priaznivcov Slovana bude pripravená fanzóna, ktorá sa bude nachádzať hneď pri vstupe na štadión (na rovnakom mieste ako na zápasoch s Pjunikom a Lyngby). Vo veľkokapacitnom stane budú zabezpečené pivné sety a chutné jedlo.

Vo fanzóne sa môžete tešiť na organizovaný turnaj v stolnom futbale, turnaj vo FUTBOXaréne i tipovaciu súťaž na polčasový výsledok, v ktorej môžete vyhrať zaujímavé ceny. Fanúšikovia sa budú môcť odfotiť s vybraným hráčom, ktorý na duel s DAC nebude môcť nastúpiť zo zdravotných dôvodov. Fotenie s hráčom organizujeme v spolupráci s partnerom CEWE. Fotografiu vám hneď vyvoláme a hráč ju na pamiatku podpíše. Celým programom budú sprevádzať moderátor a DJ.

Myslíme aj na najmenších fanúšikov

Na zápase s DAC pokračuje aj projekt Mladý slovanista, spadajúci pod celoligovú iniciatívu Futbalmania. Pre deti a rodičov bude opäť pripravený rodinný sektor (C1), kde nájdu podsedáky a mávačky. Vo fanzóne si naši najmenší fanúšikovia taktiež prídu na svoje. Svoje futbalové zručnosti si budú môcť vyskúšať vo FUTBOXaréne a „vyblázniť“ sa môžu na detskej nafukovacej atrakcii. Vo fanzóne bude pre deti pripravené aj maľovanie na tvár.

Pre deti do 15 rokov platí zľavnené vstupné 2 Eurá.

Súťaž 20-tisícová strela

Počas polčasovej prestávky sa uskutoční atraktívna súťaž 20-tisícová strela. Zapojiť sa do nej môžu všetci návštevníci zápasu starší než 18 rokov. Stačí sa registrovať pri vstupe na štadión pri promostolíku s logom 20-tisícovej strely. Do 15. minúty zápasu budú vyžrebovaní piati výhercovia, ktorí si cez polčas zastrieľajú o finančné výhry.

Na rozdiel od minulej sezóny budú účastníci súťaže kopať do plachty, umiestnenej na bránkovej konštrukcii. V plachte je umiestnených päť výrezov, ku každým prislúcha určitá finančná suma. Stačí trafiť do jedného otvoru, aby výherca súťaže získal finančnú odmenu. Ak účastník trafí do všetkých piatich otvorov, získava 680 Eur a podiel na celkovej výhre 20 000 Eur.

Vstupenky na zápas

Vstupenky na zápas s DAC sú už v predaji prostredníctvom ticketmedia.sk. Vstupenky sa budú predávať aj v deň zápasu v pokladniciach štadióna Pasienky a to už od 16.30 h.

SLOVAN DO TOHO!

Slovan TV
Aktuálne novinky
Filip Lichý a Žan Medved si v súboji s Trenčínom pripísali súťažné debuty v belasom.
Belasí sa v predposlednom kole základnej časti predstavia v Nitre.
Belasí sú už istými víťazmi základnej časti a do nadstavby o titul pôjdu z prvého miesta.

Neprehliadnite

Súčasťou najúspešnejšieho slovenského klubu sa stal účastník majstrovstiev sveta 2010 i majstrovstiev Európy 2016 a rodený Bratislavčan Vladimír Weiss ml. Vlado vitaj na Tehelnom poli 💙⚽️
Pokladňa sa nachádza hneď za B-tribúnou od Bajkalskej ulice.
Dnes sa v priestoroch Tehelného poľa uskutočnila tlačová konferencia ŠK Slovan Bratislava.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Zlatí partneriGold partners

© 2019 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.