Úvod Správy Fanúšikovia Najvyššia návšteva na 2. predkole EL od roka 2012

Najvyššia návšteva na 2. predkole EL od roka 2012

ŠK Slovan Bratislava ďakuje fanúšikom za podporu na zápase 2. predkola Európskej ligy s Lyngby Kodaň.

Bratislavské publikum vytvorilo našim hráčom vo štvrtok večer veľmi žičlivú atmosféru. Takmer štyri tisícky divákov (presne 3817) hnali belasých dopredu aj za nepriaznivého stavu. V tejto fáze Európskej ligy sme v Bratislave zaznamenali najvyššiu návštevu od roka 2012.

Fanúšikovia sa už dve hodiny pred zápasom mohli stretnúť vo fanzóne, kde sme zaznamenali výrazne vyšší záujem návštevníkov než pri jej premiére proti Jerevanu. Súčasťou sprievodného programu bol aj krst knihy Viliama Schrojfa, ktorú si priaznivci mohli zakúpiť za zvýhodnenú cenu.

Návšteva na zápase Slovan – Lyngby bola v rámci 2. predkola Európskej ligy najvyššia od roka 2012, keď na súboj s Videotonom (1:1) bolo zvedavých 6248 divákov. Pripomíname, že v predaji už sú aj vstupenky na odvetu v Kodani, ktoré si môžete zakúpiť on-line tu. Cena lístka pre hostí (sektor A) je stanovená na 100 dánskych korún, čo je v prepočte približne 13,50 Eur.

Ďakujeme fanúšikom za podporu na domácom zápase a pevne veríme, že naši futbalisti vybojujú v odvete postup a Bratislava si v tejto sezóne ešte užije európsky futbal.

Slovan TV
Aktuálne novinky
Belasí sa vracajú do Bazileja.
Naši prípravkári herne i výsledkovo potešili na medzinárodných turnajoch.

Neprehliadnite

Naše dievčatá zo ženského tímu belasých sa zúčastnili najväčšej športovej charitatívnej futbalovej exhibície Legendy Slovenska vs. Osobnosti Integrácie.
Futbalisti David Hrnčár a Martin Trnovský sa zúčastnili na podujatí Deň Tehelného poľa.
Základné školy, ktoré navštívili posledné domáce zápasy Slovana Bratislava v minulej sezóne súťažili o zaujímavé ceny v podobe vstupeniek na predstavenie do Slovenského národného divadla, vecné ceny od ŠK Slovan, či prehliadku štadióna Tehelné pole.

Klubové trofeje

Generálny partnerGeneral partner

Hlavný partnerMain partner

Zlatí partneriGold partners

© 2022 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradené.All rights reserved.