Úvod Správy A-tím V poslednom prípravnom zápase s omladenou zostavou

V poslednom prípravnom zápase s omladenou zostavou

Slovanisti sa v sobotu o 17.30 h predstavia v prípravnom zápase na ihrisku Dunajskej Lužnej.

Letná príprava belasých sa dostáva do svojej záverečnej fázy. Už o týždeň je na programe prvé kolo nového ročníka Fortuna ligy. V poslednom prípravnom stretnutí sa naši futbalisti predstavia na ihrisku treťoligovej Dunajskej Lužnej. Výkop je v sobotu o 17.30 h.

Podobne ako proti Nitre či Interu, aj teraz je nominácia na prípravný zápas ovplyvnená štvrtkovým duelom Európskej ligy. V Dunajskej Lužnej sa predstavia hráči, ktorí nezasiahli do súboja s Lyngby a taktiež viacerí futbalisti z našej juniorky.  „Pripravíme kombinovaný tím zložený z futbalistov, ktorí nehrali proti Lyngby a doplníme ich o mladíkov z juniorky. Myslím si, že pre mladých chalanov je prospešné hrať po boku skúsenejších futbalistov, môžu sa od nich veľa naučiť. Chceme napraviť dojem z predchádzajúceho zápasu s Interom, ktorý nám vôbec nevyšiel. Verím, že hráči zajtra budú hrať s vyššou sebadôverou a mladíci ukážu svoj talent,“ povedal asistent trénera Vladimir Radenkovič, ktorý pripravuje mužstvo na zápas spoločne s hlavným trénerom Ivanom Vukomanovičom.

Dunajská Lužná je účastníkom tretej ligy Bratislava, v sezóne 2016/17 v nej obsadila štvrté miesto. Ročník 2015/16 strávil klub z malej obce neďaleko Bratislavy v druhej lige, kde sa dvakrát stretol aj s našou juniorkou (v Dunajskej Lužnej belasí prehrali 2:4, v Bratislave to bola remíza 1:1). Káder nášho zajtrajšieho súpera je veľmi mladý, kapitánom tímu je len 22-ročný Ľubomír Chovanko. Trénerom Dunajskej Lužnej bol v ročníku 2016/17 Karol Brezík, ktorý v minulosti pôsobil v Slovane a v sezóne 2013/14 doviedol starších dorastencov k zisku majstrovského titulu.

Výkop prípravného duelu OFK Dunajská Lužná – ŠK Slovan Bratislava je v sobotu 15. júla o 17.30 h na štadióne v obci Dunajská Lužná.

Slovan TV
Permanentky
Aktuálne novinky
Slovanisti v utorok o 20.30 h privítajú v 9. kole Fortuna ligy MFK Zemplín Michalovce.
Jakub Mareš v súboji so svojím bývalým klubom skóroval a prispel k cennému víťazstvu Slovana.
Nová forma hlasovanie o najlepších hráčov zápasu.

Neprehliadnite

Predstavujeme vám novú webovú stránku ŠK Slovan Bratislava.
Erik Čikoš si váži druhú šancu, ktorú dostal od Slovana Bratislava.
Juniori Slovana Bratislava zdolali Svätý Jur dvojciferným výsledkom.

Klubové trofeje

Platinoví partneriPlatinum partners

© 2017 ŠK Slovan Bratislava futbal a.s. | Všetky práva vyhradenéAll rights reserved.